niedziela, 21 lipca, 2024
Rozmowy o Ojczyźnie

Polska flaga pod niemieckimi butami!?

Na stronie Amazon.ca, w ofercie niemieckiego sklepu PosterOutlet jeszcze do niedawna można było kupić wycieraczkę z polską flagą narodową. Reduta Dobrego Imienia natychmiast podjęła interwencję. 

Sprzedawcą wycieraczki z polską flagą była niemiecka firma, która na Amazon.ca działa jako PosterOutlet. Firma specjalizuje się w sprzedaży plakatów.

To było celowe działanie. Na bezpośredniej stronie firmy, którą obowiązuje niemieckie prawo, wycieraczka z polską flagą nie figuruje w ofercie. Produkt można było nabyć tylko przez pośrednictwo platformy Amazon.ca. To znieważenie, obrażenie i próba ośmieszenia Polski i Polakówmówi Maciej Świrski, Prezes Reduty Dobrego Imienia.

Reduta Dobrego Imienia wysłała oficjalne zawiadomienie do Ministerstwa Spraw Zagranicznych o znieważeniu polskich barw narodowych, z prośbą o interwencję. Dostarczyła też dokładne dane firmy niemieckiej.

Informację o produkcie znieważającym Polskę dostaliśmy na skrzynkę kontaktową kontakt@reduta-dobrego-imienia.pl od naszych wolontariuszy. Dzięki ich czujności mogliśmy szybko zareagować. Portal Amazon.ca służy jako międzynarodowa platforma sprzedażowa, ale tam też powinny być przestrzegane jakieś zasady dotyczące oferty produktowej – dodaje Świrski.

Po interwencji RDI i MSZ produkt szybko zniknął z Amazon.ca. Planujemy dalsze działania prawne przeciwko właścicielowi niemieckiego sklepu internetowego. W najbliższy poniedziałek zostanie złożone w tej sprawie doniesienie do prokuratury o podejrzeniu popełnieniu przestępstwa z Art. 137 KK. Przestępstwo takie jest też karane w RFN.

Zespół Reduty Dobrego Imienia

Ku Prawdzie: Polska flaga pod niemieckimi butami!? Okazuje się, że twierdzenie dr Rafała Brzeskiego, że Rzesza Niemiecka w 1945 nie została zlikwidowana i nadal istnieje nie tylko formalnie, ale i w głowach niemieckich handlowców. Reduta Dobrego Imienia walczy!

 

źródło: facebook
Ku Prawdzie: Dziękuję! Dziś pytanie – dziś odpowiedź. Zwracam jedynie uwagę, że tekst wpisu to informacja Reduty Dobrego Imienia a nie moja. Ale jest absolutną prawdą, że ja postawę RDI popieram w całej rozciągłości. Mam głęboko w 3D, że inne kraje nie dbają o szacunek dla swojej flagi! Nie będzie nam tu Niemiec, czy Anglik w twarz pluć! 😉

 

4 komentarze do “Polska flaga pod niemieckimi butami!?

 • … ciekawe czy osobie ktora pisze te klamstwa i bzdury nie jest wstyd ze ucieka sie do takich manilupacji?? przegladnelam 170 stron sklepu Poster Outlet. Prosze bardzo

  http://www.amazon.ca

  seria mat podlogowych zaweria az 14 stron mat z mapami wielu panstw swiata…. takze moze prosze przestac klamac, manipulowac i robic wrazenie ze zbliza sie 1939…. bo zapewne jest Pan dobrym katolikiem i prosze pamietac ze ktos to wszystko obserwuje.Pomijajac prosty fakt, ze zapewne mama uczyla Pana ze klamac nie wypada.

  Odpowiedz
  • Dziękuję! Przede wszystkim jak ktoś komuś zarzuca “kłamstwa i bzdury” to swoje prawdy powinien firmować TWARZĄ! Także nie dyskutuję z oszczercami dopóki nie wiem, czy to kall czy kałł 😉

   Odpowiedz
  • To że inne kraje pozwalają na to, nie znaczy że my też musimy. Czemu mam się interesować innymi krajami? To są ich barwy narodowe i to oni powinni ich bronić a nie inni. Ja bronię tego co moje. Nie mogę zrozumieć dlaczego w internecie pełno takich postów. Pamiętam, w gimnazjum też tak działałem; ale mamo, Wojtek też dostał dwóje ze sprawdzianu.

   Odpowiedz
   • Dziękuję! Dokładnie i ja tak myślę. To jest przykład na to, że poprawność europejska prowadzi do porzucenia wartości patriotycznych! To, że ktoś nie dba o swoje dobre imię i wizerunek, nie znaczy, że ja nie mogę żądać od niego poszanowania mojego dobrego imienia i wizerunku. A wręcz przeciwnie 😉

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *