sobota, 22 czerwca, 2024
Jaka jest Twoja prawda?Życie Olsztyna

Stop psychopatom u władzy! Norbert Kamiński protestuje przed Urzędem Gminy w Purdzie!

Norbert Kamiński od kilku lat walczy o… PRAWDĘ! Na Ku Prawdzie już kilkakrotnie prezentowałem prawdę Norberta: Dlaczego pan niszczy mój dom i moją rodzinę? To jest całkowite zanegowanie państwa prawa!  Nie może istnieć państwo, które niszczy życie człowieka!  I jak przewiduję, dzisiejszy artykuł nie będzie ostatnim przedstawiającym walkę obywatela RP z… psychopatami u władzy!

Andrzej Adamowicz:

Norbercie, jaka jest Twoja prawda o niszczeniu Twojej rodziny przez urzędników Gminy Purda, przy okazji budowy drogi w Klebarku Małym?

Norbert Kamiński:

Nasza sytuacja od wielu lat… od 2012 roku, jest sytuacją, w której całkowicie Urząd lekceważył zwykłe poczucie godności, rozsądku, jak i… co się okazało w następnych latach… ewidentnie złamał prawo w wielu wypadkach. 

Tak, żeby zbudować na początku nielegalną drogę… obwodnicę… taką tymczasową do Klebarka Małego. Było to za poprzedniego wójta Piotra Karola Płoskiego na skutek dużych interwencji lokalnego radnego Andrzeja Chojnowskiego.

Który nota bene bardzo chwalił się przed obiektywem, że on łamał prawo i będzie łamał prawo. To jest sposób na życie, na rządzenie, na… istnienie.

Niestety sytuacja jest taka, że teraz w 2019 roku decyzja o budowie tej obwodnicy – też bezprawna – podjęta wcześniej przez Starostwo Powiatowe, rozpoczęto roboty budowlane i jest ona wykonywana.  

Wczoraj zostaliśmy pozbawieni swojego terenu poprzez wjazd koparek, ciężkiego sprzętu.  Jesteśmy spacyfikowani pomimo naszych protestów. Pomimo sporu prawnego jaki się toczy.

Pomimo postanowienia Sądu Rejonowego, który stwierdził, że rzeczywiście miało miejsce złamanie prawa w postaci sfałszowania adresu do doręczeń.

Wskutek czego nie dostaliśmy na żadnym etapie… nigdy nie zostaliśmy powiadomieni, że taka inwestycja jest planowana i zostanie zrealizowana. Zostaliśmy pozbawieni możliwości odwołania. 

Pomimo zmiany władzy w postaci wójta Teresy Chrostowskiej, ona też się pod tą błędną decyzją się podpisała. Ją realizuje i jest z niej w jakiś sposób… dumna.

Jest dumna, że niszczy ludzi, że łamie prawo! Dla jakiś tam korzyści politycznych. Jest to najbardziej przerażające!

Stop psychopatom u władzy - Norbert Kamiński - 27.08.2019 -fot. Andrzej Adamowicz
Stop psychopatom u władzy – Norbert Kamiński protestuje przed UG w Purdzie  – 27.08.2019 – fot. Andrzej Adamowicz

Ku Prawdzie: Jestem za! STOP psychopatom u władzy! Macie szansę by w zbliżających się wyborach wyeliminować psychopatów, którzy dążą do władzy dla… koryta! 😉 Wybierajcie z głową! A przykre jest to, że Teresa Chrostowska – wybrana na wójta przez tych, co nie zgadzali się na dalsze rządy Piotra Płoskiego – nie wyszła przed Urząd, by porozmawiać z protestującym mieszkańcem Gminy, którą zarządza!

 

 

 

2 komentarze do “Stop psychopatom u władzy! Norbert Kamiński protestuje przed Urzędem Gminy w Purdzie!

  • Nigdy do takiej sytuacji nie powinno dojść. W głowie sie nie mieści jak można dom komuś zniszczyć i jeszcze kawał działki ukraść. Moralność tych lokalnych kacyków to jakaś tragedia.

    Dzisiaj ich dom,jutro nasz zniszczą. Sadystów trzeba tłuc zanim urosną w siłę. Już są silni, ale to kolos na glinianych nogach.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *