niedziela, 19 maja, 2024
Kukiz'15PolitykaŻycie Olsztyna

Stowarzyszenie Endecja inauguruje działalność na Warmii i Mazurach

7 listopada 2016 roku Stowarzyszenie Endecja zainaugurowało działalność na Warmii i Mazurach. W spotkaniu z mieszkańcami Olsztyna wziął udział, poseł Kukiz’15 z Podlasia Adam Andruszkiewicz.

Spotkanie poprowadził Sławek Pszenny –  pełnomocnik Stowarzyszenia Endecja, radny Działdowa. Zanim przemówienie formacyjne wygłosił Adam Andruszkiewicz, Stowarzyszenie Endecja na Warmii i Mazurach przywitał poseł Kukiz’15 Andrzej Maciejewski.

Adam Andruszkiewicz w swoim wystąpieniu przedstawił motywy założenia Stowarzyszenia Endecja i jego cele, te krótko i długo terminowe.

I to możecie obejrzeć w skrócie, gdyż po spotkaniu poprosiłem Adama Andruszkiewicza o odpowiedź na pytanie: jaka jest Twoja prawda o Stowarzyszeniu Endecja?

Cała wypowiedź Adama Andruszkiewicza trwała blisko pół godziny. Następne pół godziny dyskutowano nad strukturą organizacyjną i przyszłym programem Stowarzyszenia Endecja.

Głos zabrała także Iwona Możejko, która przedstawiła walkę, jaką toczy w Sejmie, ze zorganizowaną grupą przestępczą prezesów spółdzielni mieszkaniowych.

Iwona Możejko podziękowała posłom Kukiz’15 za zaangażowanie się w sprawę zmiany Prawa Spółdzielczego.

Cale spotkanie możecie obejrzeć na załączonym filmie. Sympatykom rozpoczynającego działalność Stowarzyszenia Endecja, nie tylko z Warmii i Mazur, polecam wizytę na stronie internetowej endecja.pl, gdzie można wypełnić on-line  DEKLARACJĘ członkowską.

 

 

barbara-serbin
źródło: facebook
Ku Prawdzie: Dziękuję! Mam nadzieję, że to i mnie dotyczy 😆

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *