czwartek, 25 lipca, 2024
Jaka jest Twoja prawda?Pitawal

Norbert Kamiński: To jest zemsta za to, że dochodziłem swoich praw!

Norberta Kamińskiego już gościłem na łamach Ku Prawdzie. We wpisie To jest całkowite zanegowanie państwa prawa przedstawił swoją prawdę po oddaleniu przez olsztyński Sąd Rejonowy, jego zażalenia na postanowienie Prokuratury Rejonowej Olsztyn-Południe o zamknięciu śledztwa w sprawie narażenia zdrowia i życia mieszkańców Klebarka Małego przez urzędników z Gminy Purda.

 

Dzisiaj Norbert Kamiński usłyszał wyrok w innej sprawie.

Norbercie, jaka jest Twoja prawda o wyroku, który usłyszałeś przed chwilą?

Jestem osobą, która w wyniku tego procesu sądowego została uznana za winną aktu, polegającego na uderzeniu krzesłem biurka Starostwa Powiatowego, wtedy, kiedy dowiedziałem się – ponad rok temu – iż  mój teren, część mojej działki, została – z mego punktu widzenia – ukradziona przez urzędników, którzy nie zawiadomili mnie o swej decyzji.

Którzy zemścili się, za moje wcześniejsze działania przeciwko wójtowi Gminy Purda i jego bezprawnym działaniom. 

Odczuwam cały ten wyrok, całą tą nagonkę, jako – pewnego rodzaju zemstę za to, że chciałem dochodzić swoich praw ludzkich!

Uważam, że człowiek nie ma prawa zostać pozbawionym swego terenu, swego domu, inaczej niż przez wyrok sądowy, przez postępowanie, które jest godne, i które jest… cywilizowane. 

W tej sprawie dowiedziałem się o tym, że nie mam terenu w momencie, dwa miesiące później, gdy przyszli geodeci. Czuję się jak osoba poszkodowana w tej sprawie.

Czuję, że zostały złamane moje prawa konstytucyjne do bycia szanowanym, do zachowania mojej godności, przez działanie urzędników, rzekomo zgodnie z prawem.

Czy będzie apelacja?

Rozważam mocno apelację, ponieważ nie czuję się osobą, która celowo zrobiła ten akt.

To wyszło z moich emocji. To było działanie, do którego zostałem sprowokowany.

Rozpatruję apelację sądząc, iż tamten sąd może dopatrzy się innego rodzaju okoliczności.

Ku Prawdzie: To jest zemsta za to, że chciałem dochodzić swoich praw ludzkich! Tak Norbert Kamiński podsumował dzisiejszy wyrok w sprawie, w której był oskarżony o rzucenie krzesłem i nazwanie urzędników złodziejami!

 

 

 

 

4 komentarze do “Norbert Kamiński: To jest zemsta za to, że dochodziłem swoich praw!

 • Otóż ja nie mam jakiejkolwiek wątpliwości, że olsztyńskie sądy zostały przejęte przez “dobrą zmianę”. Dowód na to jest wymowny prezes SSR Nawacki z nominacja do KRSu. Niedawno bo w grudniu otrzymał awans z politycznej nomenklatury na prezesa a teraz znowu z politycznego jest 17 kandydatem do KRS.

  Odpowiedz
  • Dziękuję! Czyli ławka dobrej zmiany jest… krótka… nie tylko w sądownictwie 😉

   Odpowiedz
 • Norbertowi zabrano jego własność, dowiedział się o tym, gdy na jego terenie pojawili się geodeci. Nikt z osób decyzyjnych, zaczynając od najgorszego wójta w dziejach Gminy Purda, kończąc na najgorszym zarządzie Starostwa Powiatowego w Olsztynie ze złodziejskiej partii, nie pochylił się nad problemem człowieka krzywdzonego. Co więcej na rozprawie zarówno oskarżyciel jak i sąd twierdzą, że swoich roszczeń mógł dochodzić na drodze prawnej. Niestety pozostaje mu w tym przypadku tylko modlitwa aby ci wszyscy, którzy mogli coś zrobić jak najszybciej stawili się na sąd ostateczny i trafili do PIEKŁA, ZA KRZYWDĘ, KTÓRĄ FUNDUJĄ INNYM! SCZEŹNIJCIE!!!

  Odpowiedz
  • Dziękuję! Cóż… okradli i skazali w imieniu Rzeczpospolitej! A obywatel, za nazwanie urzędnika złodziejem, musi ponieść karę… Ja za marzenie… urzędnicy – przestępcy za kratki… też zostałem skazany 😉

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *