sobota, 20 kwietnia, 2024
InformacjeTeleturnieje i kwizyŻycie Olsztyna

Wygrałem samochód! Hybrydowa Toyota moja!

W konkursie prowadzonym przez Radio Olsztyn wygrałem samochód!

Wygrałem samochód na weekend!

Na zdjęciu fotoreporter Radia Olsztyn Łukasz Węglewski uwiecznił moment, gdy odbieram kluczyki do wygranego samochodu.

Hybrydowa Toyota posłuży mi do poznania – wraz z rodziną – nieodkrytych jeszcze przeze mnie uroczych zakątków ziemi warmińsko-mazurskiej.

Szczegóły na stronie Radia Olsztyn

 

14 komentarzy do “Wygrałem samochód! Hybrydowa Toyota moja!

  • Dziękuję! Droga “ku prawdzie” nie ma końca! Moja zakończy się gdy … odejdę na drugą stronę 🙂 Relacje będą do końca o ile sił wystarczy 🙂 Zapraszam!

   Odpowiedz
 • Patrząc na Twoje dokonania w każdej dziedzinie gdzie potrzebna jest wiedza dochodzę do wniosku, że jesteś za mądry by pracować w naszej firmie. Jesteś zagrożeniem dla miernych ale wiernych i wpędzasz ich w kompleksy. Jak jeszcze dołożyć Twoją bezkompromisowość w dążeniu do prawdy i rzetelności to stajesz się dla nich niebezpieczny bo swoją postawą zmuszasz ich do pracy czego nie lubią.

  Odpowiedz
  • Dziękuję! No… uwaga, która daje mi dużo do myślenia, szczególnie po moich ostatnich kontaktach mailowych z KWP i “wojnie” z radcami prawnymi. Tu rzecz będzie wymagała obszernej relacji … po zakończeniu mojej walki o przywrócenie do pracy.

   Odpowiedz
 • Widzisz sam, że jesteś szczęściarzem. W sądzie też wygrasz chociaż tam nie potrzebujesz szczęścia bo prawo jest po Twojej stronie i granaty w garniturze Pawlaka (czyt. Paździocha) tego nie zmienią.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *