Krzyżówka na Święta Wielkanocne

Poniżej zamieszczam link do krzyżówki na nadchodzące Święta Wielkanocne

Nagrodę do wyboru: płytę ulu­bionego wykon­aw­cy lub książkę wybranego pis­arza przekażę oso­biś­cie lub prześlę, temu kto w lany poniedzi­ałek 21.04.2014 r. przyśle komen­tarz z dobrą odpowiedz­ią jak najbliżej godziny 12:00.

Warunk­iem ode­bra­nia nagrody jest zgo­da na podanie na moim blogu imienia i inic­jału nazwiska, oraz miejs­cowoś­ci, z której pochodzi lau­re­at.

Smacznego jajka i mokrego poniedziałku życzę wszystkim moim czytelnikom!  I nie pijcie za… mało! Oby wszystkiego było jak w sam raz! 🙂

Krzyżówka na Święta 24.04.2014 r. — wybraną książkę Bóg nigdy nie mruga Reginy Brett prześlę do Grodu Kraka dla  Sylwii M. GRATULUJĘ!

Krzyżówka Stasia na Święta

 

 

6 myśli na temat “Krzyżówka na Święta Wielkanocne

  • 21 kwietnia 2014 o 16:24
   Permalink

   Dzięku­ję! I grat­u­lu­ję! Two­ja odpowiedź jest dobra i najbliższa godz. 12. Nagrodę ustal­imy poprzez mail jak zgadza­sz się na podanie imienia, inic­jału nazwiska i miejs­cowoś­ci, z której pochodzisz.

   Odpowiedz
  • 21 kwietnia 2014 o 16:21
   Permalink

   Dzięku­ję! Czer­wony pas — to tytuł pieśni patri­o­ty­cznej ze słowa­mi Józe­fa Korzeniowskiego i muzyką Karo­la Kurpińskiego. Taki bard­zo znany frag­ment to “Dla Hucuła nie ma życia, jak na połoninie”. Wer­sję pop­u­larną nagrał np. Bay­er Full 🙂 Dodam lin­ka do piosen­ki sko­ro już padło rozwiąznie.

   Odpowiedz
 • 19 kwietnia 2014 o 08:14
  Permalink

  Jeśli moż­na to za pośred­nictwem tego blo­ga składam najserdeczniejsze życzenia wesołych i zdrowych Świąt Wielka­noc­nych i niezbyt mokrego dyn­gusa wszys­tkim pra­cown­ikom KWP.

  Odpowiedz
  • 19 kwietnia 2014 o 08:18
   Permalink

   Dzięku­ję! Oczy­wiś­cie, że moż­na! Ja w swoim imie­niu dzięku­ję, bo jestem jeszcze pra­cown­ikiem KWP 🙂 I wza­jem­nie 🙂

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *