Bezkarność sądownictwa jest przerażająca! Jerzy Jaśkowski

Liczba ponad 27 000 aktów prawnych tworzona corocznie w Polsce, praktycznie wyklucza istnienie jakiegokolwiek prawa. Nie sposób zapoznać się z taką ilością papierów i w dodatku zastosować te przepisy w życiu. Stąd zupełne bezhołowie w sądownictwie. Wszystko po uważaniu. Bezkarność sądownictwa jest przerażająca!

A wystarczyłoby sprawdzić dochody sędziów i porównać z posiadanym przez nich i ich rodziny majątkiem ruchomym i nieruchomym.

Od 1944 roku, czyli od wejścia Sowietów do Polski, żaden z rządów nie zdobył się na tak proste i skuteczne rozwiązanie. W tym temacie mamy ciągłość władzy.

Sędziów ruszać nie wolno!

Natomiast liczne doniesienia prasowe potwierdzają wydawanie orzeczeń na postawie telefonicznej instrukcji.

Dlatego także sądy nie zajmują się zupełnie działalnością urzędów i poszczególnych urzędników. Stosuje się galicyjską zasadę:

Ręka rękę myje, noga nogę wspiera.

Proszę zauważyć, że dopiero po prawie 30 latach wychodzą na jaw przekręty Bolka-Wałęsy, czy tam Lejby Kohna, jak podają w internecie. Ciekawe, kiedy zostaną opublikowane całe akta tej sprawy?

Nie możesz się specjalnie dziwić Rodaku, ponieważ w macierzy, czyli USA, jest podobnie.

W związku z bezspornym faktem, że od czasu tzw. przemian w 1989 roku pozbawiono nas rodzimej prasy, a te polskojęzyczne, niemieckich właścicieli, zwane przed laty gadzinówkami, nie podadzą nic prawdziwego, to ja postaram się uzupełnić ową lukę. CDN

dr n. med. Jerzy Jaśkowski

Ku Prawdzie:

Powyższy tekst od Jerzego Jaśkowskiego otrzymałem wczoraj, jako część dużego artykułu.

Ponieważ ten fragment bardzo koreluje z tym, co wydarzyło się w olsztyńskim Sądzie Okręgowym 8 września 2017 roku – i nie tylko – zdecydowałem się na jego publikację tuż przed przedstawieniem Wam wyroku SSO Olgi Rybus w sprawie Osrane gacie Kall kontra Ku Prawdzie.

 

 

 

 

2 komentarze do “Bezkarność sądownictwa jest przerażająca! Jerzy Jaśkowski

 • 29 września 2017 o 06:15
  Bezpośredni odnośnik

  Sądy i prokurature opanowała mafia. „Mafia przejęła wymiar sprawiedliwości”, „Bezmiar bezprawia”. „Łatwiej w Polsce liczyć na sumienie przestępcy niż na sumienie wymiaru sprawiedliwości”. „Sowiecki sąd do Sowieckiego Sojuza” Rzeczywiście wymiar sprawiedliwości stoczył się w III RP na samo dno.

  Zawiadomienie Prokuratora Generalnego o uzasadnionym popełnieniu przestępstwa przez sędziego Daniela Strzeleckiego na szkodę Bogusława Biedrzyńskiego – czyn z art. 231 § 1 k.k.

  Odpowiedz
  • 29 września 2017 o 21:13
   Bezpośredni odnośnik

   Dziękuję! I jak Bogusławie? Wkrótce minie 2 lata od zawiadomienia… dostałeś odpowiedź?

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *