sobota, 18 maja, 2024
InformacjeZdrowieŻycie Olsztyna

Czy cywilizacja śmierci jest blisko?

10 września w Ostródzie a dzień później w Olsztynie, można będzie spotkać się z profesorem Bogdanem Chazanem.

Bogdan Feliks Chazan to lekarz, profesor ginekologii i położnictwa. Szerzej polskiemu społeczeństwu dał się poznać, gdy głośna stała się sprawa jego odmowy dokonania legalnej aborcji.

W czasach PRL dokonywał zabiegów aborcji. Później został zadeklarowanym przeciwnikiem dokonywania aborcji oraz propagatorem naprotechnologii w Polsce.

Został promotorem zmian w polskim położnictwie ukierunkowanych na potrzeby rodzin i działaczem na rzecz prozdrowotnej edukacji społeczeństwa.

Ukazały się książki dotyczące osoby Bogdana Chazana: w sierpniu 2014 nakładem Wydawnictwa WAM wywiad-rzeka z Bogdanem Chazanem autorstwa Macieja Müllera pt. Prawo do życia. Bez kompromisu, w listopadzie 2014 nakładem wydawnictwa Fronda publikacja autorstwa Tomasza Terlikowskiego pt. Sprawa profesora Chazana. Kulisy manipulacji. – za Wikipedią.

 

Spotkanie z profesorem Bogdanem Chazanem pod tytułem Czy cywilizacja śmierci jest blisko? odbędzie się w Ostródzie 10 września 2015 roku, w kaplicy przy parafii Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny o godzinie 17.

 

11 września z prof. Bogdanem Chazanem mogą się spotkać mieszkańcy Olsztyna w Instytucie Kultury Chrześcijańskiej o godzinie 17. Podczas tych spotkań można będzie nabyć książki autorstwa prof. Bogdana Chazana.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *