piątek, 19 lipca, 2024
FilmJerzy JaśkowskiRozmowy o OjczyźnieTop artykułów

Heca z braćmi Sekielskimi – Jerzy Jaśkowski

Ale nam się narobiło w ostatnim tygodniu. Nagle, polskojęzyczne mass media głównego nurtu dezinformacji, właścicieli niemieckich pod amerykańskim zarządem do 2099 roku, wszem i wobec ogłaszają najstraszniejszą zbrodnię ludzkości: pedofilię w Kościele Katolickim! O pedofilii wspomina się co pewien czas… zawsze z przyczyn politycznych.

Co najmniej dwie sprawy są bardzo dziwne w tej całej aferze wyciągniętej z lamusa przez braci Sekielskich, filmem: Tylko nie mów nikomu.

Po pierwsze: fundusze na nakręcenie filmu pochodzą ze zbiórki pieniędzy – informacja z czołówki filmu – ale nigdzie nie podano, kiedy bracia S. dostali zezwolenie na jej prowadzenie?!

Dlaczego więc Urząd Skarbowy, ścigający kwiaciarkę za dwa złote niedopłacone, tutaj, przy kilkuset tysięcznych funduszach nic nie robi i zubaża Skarb Państwa?

Po drugie: jeżeli to jest tak doskonały film, to o wiele większe zyski przyniósłby autorom, gdyby był rozpowszechniany w sieci kinowej.

Proste pytanie: kto wydaje setki tysięcy złotych, aby nic na tym  nie zarobić? Z czegoś przecież trzeba żyć!

Tylko rozmaitej maści służby specjalne nie muszą się rozliczać publicznie z gotówki i wydają ją na prawo i lewo w celach tzw. propagandowych i dezinformacyjnych.

Jakiego kraju to były służby w tym przypadku… nie wiem. Sam musisz się domyśleć Dobry Człeku, komu na tym mogło tak bardzo zależeć, aby siać zamieszanie w naszym biednym Kraju?

W polskojęzycznych gazetach niemieckich właścicieli – zwanych dawniej gadzinówkami – o gwałtach i pedofilii wojsk ONZ na tzw. misjach pokojowych nie uświadczysz!

 Co najmniej 100.000 dzieci rocznie jest wykorzystywanych seksualnie w samym tylko USA, co przekłada się na 9,8 miliarda dolarów amerykańskiego przemysłu handlu ludźmi.

Dodatkowo trzeba doliczyć tzw. wycieczki seksualne do Azji. Dotyczy to polityków, przemysłowców, zamożnych biznesmenów. Te gwałty na nieletnich są robione pod flagą ONZ, czy wojsk amerykańskich.

Jak wykazało badanie Associated Press, w okresie ostatnich 12 lat odnotowano co najmniej 2.000 zarzutów o gwałt, w stosunku do pracowników ONZ.

Ponad 300 takich przypadków dotyczyło dzieci. Bardzo niewielu gwałcicieli pociągnięto do odpowiedzialności. Szacuje się, że najwyżej co dziesiąta ofiara zgłasza się na policję.

Po katastrofie ekologicznej na Haiti, bardzo dużo dzieci pozostało samotnych. Ich życie zmieniło się w koszmar po przybyciu na Haiti wojsk ONZ.

W zamian za żywność czy wodę, wojska ONZ żądały seksu od dzieci poniżej 12 roku życia. Trwało to przez okres 4 lat. Jedno dziecko zostawało zmuszone do uprawiania seksu nawet z 50 żołnierzami. Za seks dostawało 75 centów.

Inne dziecko podaje, że było zmuszone do seksu ze 100 żołnierzami. Wszystkie nazwiska pedofili wojskowych zostały utajnione. Po gwałtach na Haiti odesłano do domu tylko 114 żołnierzy. Żaden nie został ukarany.

11-letni Haitańczyk został zgwałcony przez grupę urugwajskich żołnierzy, którzy to wszystko nagrali i umieścili film w internecie. Pomimo takiego dowodu, żaden z gwałcicieli nie został postawiony w stan oskarżenia na Haiti.

Znany jest skandal z Republiki Środkowo Afrykańskiej z 2014 roku, gdzie żołnierze francuscy przechwycili grupę ok. 100 uczennic, kazali im się rozebrać i na rozkaz swojego dowódcy zmusili do uprawiania seksu z psem.

Ludzie zaczynają się zastanawiać: czy utrzymywanie ONZ z pieniędzy poszczególnych państw jest celowe? Czy ONZ nie przynosi więcej szkody, aniżeli pożytku? 

W Polsce mamy ponad 30.000 księży, w tym kilkudziesięciu zboczeńców.

ONZ gwałci ponad 2.000 dzieci w jednym miejscu i cisza. Braci S. takie historie nie interesują!

Dla rozjaśnienia sprawy braci S. musimy cofnąć się o parę dekad.

W marcu 1953 roku umiera Stalin. Na przełomie października i listopada służby specjalne organizują konferencję, na której podejmują decyzję o posyłaniu do seminariów swoich agentów o odchylonej – delikatnie mówiąc – psychice.

Wprowadzono obowiązkowe szkolenia dla alumnów z seminariów, na których to szkoleniach wykładowcami, szczególnie w nocy, były specjalnie werbowane prostytutki.

Pierwszą instytucją po 1989 roku wstrzymującą się od deubekizacji, był KUL. Episkopat polski także występował przeciwko ujawnianiu agentury w swoich szeregach.

Obecnie mamy IPN, ale żadnej pracy o agenturze w Kościele Katolickim nie wydano.

Dlaczego IPN nie ujawnia agentów i donosicieli w Kościele?

A przecież wiadomo, że przywoływany w filmie braci S ks. Cybula, koleś Wałęsy, czy ks. M. kustosz Lichenia, czy ks. Jan A., byli pracownikami czy współpracownikami departamentu IV-go służb specjalnych.

Bracia S. o tym doskonale wiedzieli, ponieważ podają to na swojej stronie! Zapewne z innych powodów zapomnieli o tym wspomnieć w filmie. Być może fundator nie pozwolił?

Dlaczego Episkopat – pomimo uzgodnionego z gen. Kiszczakiem dostępu do akt – nie opublikował listy agentów i nie odciął się od nich? Czy to znaczy, że ponad 51 % Episkopatu stanowiła agentura służb specjalnych?

O takich tuzach jak biskup Dąbrowski, siedzący przy jednym stole w czasie Okrągłego Stołu z gen. Kiszczakiem, to wszyscy wiedzą.

Kiszczak wiedział kogo dobierać do rozmów. A ludziska cieszyli się… mieli nadzieję, że coś się zmienia. O tym także mógłby powstać ciekawy film braci S.

Bardzo ciekawym jest także fakt nieujawniania innych spraw związanych z Kościołem Katolickim np: utrzymywania hospicjów i udzielania pomocy potrzebującym, a przecież raporty o tych faktach są publicznie dostępne.

Bracia S. produkują film, na którym mogą dobrze zarobić a udostępniają go bezpłatnie w internecie!

Jednocześnie otrzymują olbrzymie wsparcie medialne z prasy polskojęzycznej niemieckich właścicieli… dlaczego?

Nie chce mi się szukać, ale czy to nie jeden z braci S. brał przed laty udział w podobnym happeningu – prowokacji z księdzem na wschodzie Polski?

Pedofili należy ścigać i karać w każdym przypadku… nie tylko wśród księży!

Najlepszym sposobem wyplenienia tego zboczenia byłaby kastracja chirurgiczna.

Czy jest ona możliwa do wprowadzenia w naszym biednym Kraju, gdy wiadomo, że wśród nadzwyczajnej kasty w togach, także są… sprawcy?

Jerzy Jaśkowski

 

Ku Prawdzie

Film Tylko nie mów nikomu obejrzałem i gratuluję braciom Sekielskim za dobry materiał dziennikarski.

Gratuluję także doktorowi Jerzemu Jaśkowskiemu za… naświetlenie okoliczności produkcji i dystrybucji tego filmu.

Natomiast w temacie pedofilii w Kościele można było dowiedzieć się dużo ciekawych rzeczy podczas publicznej debaty: Czy Kościół przetrwa w demokracji? 

Także w tym temacie ciekawie wypowiedział się Łukasz KarpielMówi się o pedofilii w Kościele…

 

Pedofilia i sodomia w Kościele

Jeśli ma przetrwać Kościół taki jak w Stanach, to lepiej żeby nie przetrwał!

Mówi się o pedofilii w Kościele…

 

2 komentarze do “Heca z braćmi Sekielskimi – Jerzy Jaśkowski

  • 1. Czy jakikolwiek dowod Pan ma ze nie mieli zgody na zbiorke czy to wesole zgadywanie ? Czy zwrocil sie Pan do nich z tym pytaniem i jaka odpowiedz Pan dostal ?
    2.Przeciez oni nie zrobili tego dla kasy na youtube nawet reklam nie wlaczyli to co ma piernik do wiatraka ze niby mieli probowac do kin z tym isc? Nie rozumiem… mozna dalej pisac ale skupilem sie na poczatku Pana tekstu bo pozniej juz odechcialo mi sie czytac…

    Odpowiedz
    • Dziękuję! Nam czytać nie kazano… ! A jak już się czyta, to warto to robić… ze zrozumieniem 😉

      Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *