czwartek, 18 kwietnia, 2024
Afera kałłowaŻycie Olsztyna

Proszę o wybaczenie!

We wpisie Jestem człowiekiem i obywatelem! obiecałem, że na blogu przytoczę obszerne fragmenty złożonego pozwu.

Wiem, że niektórzy z moich sympatyków bardzo na to liczyli. Jak przypuszczam, moi przeciwnicy też chętnie by się z całym pozwem zapoznali.

Niestety, na obecną chwilę, nie mogę przytoczyć obiecanych obszernych fragmentów. Proszę o wybaczenie i zrozumienie. Złożonej obietnicy nie mogę dotrzymać!

Przyczyn także nie mogę podać, ale zapewniam wszystkich, że to nie z obawy o ujawnienie strategii procesowej.

Dla osłody tej przykrej wiadomości poniżej przytaczam tylko kilka, krótkich wyrywków z pozwu. Wybaczcie! I bądźcie ze mną nadal.

Powód wnosi o… uznanie za bezskuteczne wypowiedzenia umowy o pracę … jako wypowiedzenia nieuzasadnionego, wyczerpującego znamiona art. 8 kodeksu pracy, dokonanego przez Pozwanego jedynie w celu ukarania Powoda.
Powód wyraził swój pogląd mogąc to zrobić anonimowo zdecydował się wyrazić go otwarcie uczciwie podając swoje nazwisko przy komentarzu wpisanym na stronie internetowej Radia Szczecin.
Powód nie udzielił w swoim wpisie żadnej informacji, o której nie mógłby on informować obywateli polskich, jako pracownik Policji.
Wypowiedzenie dokonane zostało przez Pozwanego z powodu nieprzewidzianego w prawodawstwie polskim dla żadnego z organów władzy publicznej, a tym bardziej zwierzchników w Policji.
Powód podnosi, że sprawa jest wielowątkowa i w miarę jej wyjaśniania będzie uzupełniał powództwo.

 

6 komentarzy do “Proszę o wybaczenie!

 • Witam. Trochę sobie dzisiaj posiedziałem ;P Nawiązując do wpisu “woja” to obiektywnie patrząc na sprawę z treści zamieszczonych na blogu fragmentów pozwu nie można domniemywać, że złożone Panu Stanisławowi wypowiedzenie było nieostre. Natomiast według mnie można z całą pewnością uznać,że całkowicie nieostre są zamieszczone na blogu fragmenty pozwu (oczywiście oceniam je w oderwaniu od reszty pozwu). Pozdrawiam
  obserwarot

  Odpowiedz
  • Dziękuję! Jak najbardziej zgadzam się z pana… bieżącą interpretacją tych zamieszczonych fragmentów. Proszę o cierpliwość bo sprawa z pewnością nie odbędzie się przed świętami! 🙂 Mówiono mi, że w Olsztynie na wokandę czeka się do 4 miesięcy.

   Odpowiedz
 • Witam nie znam treści wypowiedzenia chociaż po fragmentach pozwu można domniemywać że jest nieostre, nieprecyzyjne a zatem istotna będzie interpretacja jaką przyjmie sąd pozdrawiam i zachęcam do dyskusji.

  Odpowiedz
  • Dziękuję! Oczywiście… interpretacja sądu całej mojej sprawy, w tym: wypowiedzenia i pozwu będzie miała zasadnicze znaczenie! 🙂 Ja też zachęcam do dyskusji szczególnie osoby, które miały osobisty kontakt z sądem w podobnych sprawach. Co do pozwu… z biegiem czasu ujawnię więcej z jego treści.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *