sobota, 25 maja, 2024
InformacjeRozmowy o OjczyźnieŻycie Olsztyna

Ideologia LGBT – wyzwania kulturowe i etyczne. Ks. prof. Marian Machinek

10 października 2020 w Oratorium parafii pw. Chrystusa Odkupiciela Człowieka w Olsztynie przy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 11, odbyła się konferencja na temat: LGBT – Aspekty etyczne i prawne.

Pierwszy referat zatytułowany Ideologia LGBT – wyzwania kulturowe i etyczne, był dziełem ks. prof. Mariana Machinka z Wydziału Teologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.

O czym tak naprawdę był ten 45 minutowy referat, powiedział sam ks. prof. Marian Machinek, na jego zakończenie:

Ks. prof. Marian Machinek:

O czym był mój referat?

Podkreślam, że był o ideologii i był o społeczności, grupie lobbystycznej i jej taktyce.

Mój referat nie miał na celu godzenia w godność osobistą każdego człowieka, również takiego, który się inaczej definiuje niż osoby heteroseksualne. 

Ideologia LGBT jest w mojej opinii – chętnie z państwem podyskutuję – próbą globalnej redefinicji życia społecznego i reedukacji społecznej!

Sądzę, że mamy do czynienia z pewnym totalitarnym gorsetem, który się domyka, ponieważ obejmuje wszystkie dziedziny życia.

Ta cywilizacja, którą znamy, odchodzi do lamusa nie dlatego, że jest staroświecka, że jest stara, tylko że zostaje zmiażdżona poprzez pewną inżynierię społeczną. 

Ja się na to nie godzę i dlatego tu stoję przed Państwem.

Najważniejsze zadaniem  jest ochrona rodziny przed jej redefinicją… jak sądzę.

Jeżeli tego nie zdołamy zrobić to w przyszłości zwolennicy chrześcijańskiej wizji małżeństwa i rodziny, mogą zostać zaliczeni do sprawców naruszeń praw człowieka, związanych z orientacją seksualną i tożsamością płciową, którzy nie powinni pozostać bezkarni! 

Tu ktoś nam pogroził palcem!

Zachęcam do obejrzenia pełnego zapisu referatu, autorstwa Andrzeja Adamowicza.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *