czwartek, 20 czerwca, 2024
Życie Olsztyna

Informacja nieprawdziwa – wykop.pl zmanipulowany!

Wczoraj przeżyłem kolejny szok! Znów przekonałem się, jak łatwo zmanipulować każdą grupę osób, która wykazuje się dobrowolną aktywnością, i która na początku wierzy w takie slogany jak: niezależność, prawda, demokracja, pluralizm… itp. itd. 😉  Przenosząc to na grunt polityki, to taka sytuacja miała i ma miejsce w ruchu Kukiz’15.  Ale o ruchu Kukiz’15 w niedalekiej przyszłości.

Portal wykop.pl dotychczas uważałem za… demokratyczną i niezależną społeczność! Do wczoraj.

Zakopanie znaleziska: Broniłam bitego chłopaka, a teraz mam wyrokjednoznacznie świadczy o słabości systemu wyrażania opinii poprzez klikanie na odnośniki: wykopzakop.

90 % albo i więcej powodu zakopania tego znaleziska, to stwierdzenie: informacja nieprawdziwa – foto ilustrujące wpis. Totalna bzdura!

Znalezisko jest nagraniem rozmowy z Ewą Ś., która przedstawia swoją prawdę, tuż po usłyszeniu wyroku.

Odpowiedź Ewy Ś. poprzedza clou wyroku, który usłyszała w sądzie. Gdzie tu może być mowa o informacji nieprawdziwej?

Tym bardziej. że to znalezisko poprzedzało znaleziskoEwa Ś. winna napaści na trzech policjantów, które nie uzyskało ani jednego zakopu!

Jest to ewidentna akcja osoby, która nie chce nagłośnienia tej sprawy, a nie spontaniczne wyrażanie emocji przez członków wykop.pl.

Czy administratorów wykop.pl stać na zweryfikowanie moich uwag? Sprawdzenie z ilu adresów IP pochodzą zakopy, nie powinno przysporzyć żadnych problemów.

Takie akcje użytkowników portalu wykop.pl wyraźnie wskazują, że możliwość głosowania na treść znaleziska nie powinna być wyłączana, niezależnie od tego, ile ma głosów na “wykop” czy “zakop”.

Pytanie do administratorów wykop.pl:

dlaczego ułatwiacie zadanie cenzorom i stajecie na drodze wolności słowa?

Informacja nieprawdziwa – to oręż w ręku mafii policyjno-prokuratorsko-sądowniczej!

 

4 komentarze do “Informacja nieprawdziwa – wykop.pl zmanipulowany!

  • Dziękuję! Nie mnie… na szczęście 😉 Rozumiem, że nie wiesz nawet co to wykop.pl 😉 Radzę otworzyć linki, które zamieszczam w tym wpisie, i wtedy powinno się ciut Ci rozjaśnić.

   A to proste! Wykop.pl to taki portal, który miał umożliwić “demokratyczne” promowanie “ciekawych” filmików zamieszczanych w internecie. Zarejestrowani członkowie mogą wrzucić na wykop.pl każdy filmik, który znajdą w internecie, i wtedy on jest “znaleziskiem”.
   Pozostali zarejestrowaniu użytkownicy portalu, oceniają treść filmiku i decydują, czy dają mu “wykop” czyli kopa w górę, czy “zakop” czyli kopa w dół. I gdyby tylko to decydowało o popularności znaleziska, wszystko byłoby OK.
   Jednak przedobrzono w tym, że gdy filmik uzyska chyba 50 “zakop”, zostaje wycofany z możliwości oceny. I tu internetowi “cenzorzy” znaleźli sposób na łatwe uwalanie filmików niewygodnych dla konkretnej osoby, czy instytucji.

   Filmik z wypowiedzią Ewy Śniarowskiej jest niewygodny dla mafii policyjno-prokuratorsko-sądowniczej, i dlatego w ciągu godziny został “zakopany”! Pomimo, że zabrakło mu tylko 6 “wykopów” by wejść na listę HITÓW DNIA!

   Jawna manipulacja – tym bardziej, że jako powód zakopania znaleziska “cenzorzy” podają: informacja nieprawdziwa”! Absurd – oczywista akcja “cenzorów” wykopu – i tyle! Pozdrawiam!

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *