sobota, 23 września, 2023
Jaka jest Twoja prawda?PitawalPolicjaŻycie Olsztyna

Wyrok jest pod zamówienie! Bogusław Owoc o rozstrzygnięciu sądu w sprawie Ewy Ś.

18 czerwca 2018 r. – tuż po publikacji wyroku w sprawie Ewy Ś., uznanej przez Sąd Rejonowy w Olsztynie, za winną naruszenia nietykalności osobistej trzech policjantów z KPP w Lidzbarku Warmińskim, firmowe pytanie zadałem Bogusławowi Owoc.

Ku Prawdzie: Bogusławie, jaka jest Twoja prawda o wyroku, który przed chwilą usłyszeliśmy, tutaj w Sądzie Rejonowym?

Bogusław Owoc: 

skrót KP – całość do obejrzenia

Tradycji stało się zadość! Pani sędzia nie przeczytała akt, albo nie potrafi czytać ze zrozumieniem. 

W rzeczonej sprawie, gdzie rzekomo doszło do pobicia przez kilkunastoletnią dziewczynę trzech policjantów, nie było do czynienia z żadną interwencją policji. 

Każdy, kto przeczyta akta, wie, że to była planowana napaść. Nie znam przypadku, żeby oskarżeni przyznali się do rzeczy, których nie popełnili.

Tutaj była ewidentna prowokacja policji.

Żeby do takich wniosków dojść, to trzeba czytać akta ze zrozumieniem, a to przekracza możliwości intelektualne sędziów Sądu Rejonowego w Olsztynie.

Wyrok jest pod zamówienie. Pani sędzia musiała skazać osobę, która pobiła policjantów!

Ja cały czas twierdzę: nie ma podstaw, tylko ktoś nie w pełni sprawny umysłowo – intelektualnie,  może twierdzić, że doszło podczas tego napadu, do interwencji policji! 

Dopóki nie będzie opcji zerowej, te typy w dalszym ciągu będą się pastwić nad Narodem polskim!

Wyrok jest pod  zamówienie – Bogusław Owoc.

 

 

7 komentarzy do “Wyrok jest pod zamówienie! Bogusław Owoc o rozstrzygnięciu sądu w sprawie Ewy Ś.

 • No wiem doskonale co się dzieje w olsztyńskim wymiarze sprawiedliwości. Po uprowadzeniu mojego dziecka, o którym media milczały przeszłam przez 5cio letnie piekło sądowej. Inaczej nie można tego określić. Po 5 latach katorgi z jednej pracy mnie zwolniono, a z drugiej sama musiałam się zwolnic. Będą męczyć ten naród dopóki ludzie się nie obudzą.

  Odpowiedz
   • Mam i odwagę i ochotę na przedstawienie tego co mnie spotkało w tym mieście, nie jest to jeszcze odpowiedni czas na publikację tych materiałów, ale na pewno będziemy mięli okazję na ten temat porozmawiać. Pozdrawiam serdecznie

    Odpowiedz
 • Olsztyński wymiar niesprawiedliwości w natarciu, pokazał, że z człowiekiem można zrobić wszystko! Z niewinnego zrobić winnego, z winnego zrobić niewinnego!

  Receptą na sukces, jest należenie do kasty wybrańców (czytaj ELYTY) lub posiadanie środków płatniczych w nadmiernej ilości, którymi można podzielić się z wybrańcami w mundurach i togach (oni spreparują dowody, nie wezmą pod uwagę oczywistych faktów, stwierdzą, że świadek, który twierdzi, że widział zadawanie ciosu z odległości pół kilometra to świadek wiarygodny).

  Dopóki, to bydło, nie będzie ponosiło odpowiedzialności za krzywdy, które wyrządza ludziom, dopóty będzie jak było i jak jest! I chcę tu powiedzieć, że ta banda bandytów nie ma nalepki PO, PSL czy PiS, ich łączy co innego!

  Mam nadzieję, że Pani Ewa Śniarowska złoży apelację, oczywiście już teraz wiem, że przegra, ale wtedy zostanie skarga do TRYBUNAŁU PRAW CZŁOWIEKA, trzeba z takimi bandytami walczyć do końca!

  Wszystkim, którzy to przeczytają chcę powiedzieć, że według mnie w Olsztynie, w sądach, nie można liczyć na sprawiedliwość (to wybijcie sobie z głowy), powiem więcej nie można liczyć nawet na uczciwy wyrok!

  Przy tej okazji chcę bardzo serdecznie pozdrowić Panią Annę Szczepańską, cały czas Panią wspominam!!!

  Andrzej Adamowicz

  Odpowiedz
  • Dziękuję! Stowarzyszenia T-OPÓR nie ma… ale walczymy! Jak każdy potrafi! A A. Szczepańską też miło wspominam, nazwała mnie skazanym, choć nigdy nie byłem – jeszcze – skazany! 😉

   Odpowiedz
 • BOGUSŁAWIE!

  Święte słowa. Tylko opcja zerowa i likwidacja kompromitacji Narodu Polskiego – przestępców, oprawców w togach.

  Pięćdziesiąt orzeczeń sądowych i prokuratorskich, złożonych przez Kukiz’15 po Konferencji w sejmie 28.05.17 r. – którą miałam okazję współorganizować – „leżakuje” u P. Min. Z. Ziobro. Powoli wracają do rozpatrzenia – do oprawców.

  Dlaczego taka hańbiąca nas sytuacja? Bo obcy przejęli sądy. Prawdziwy Polak patriota, nigdy nie sprofanowałby godła Polski w SN i za nasze pieniądze nie wstawił „zielonych kuraków”.

  Hańba i wstyd.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *