niedziela, 3 marca, 2024
Kukiz'15Polityka

KODziarze na głodzie! Ręce precz od mojej Wolności!

Co powoduje nagłe odcięcie od koryta polityka i wyższego urzędnika? Głód! Głód fizyczny u tych świeżo odciętych od koryta, raczej nie wystąpi. Tacy to mają zapewnione wyjście awaryjne. Głód po odcięciu od koryta polityka i wyższego urzędnika, to głód psychiczny. Głód władzy. No jak to?  Przecież wszystkie zwierzęta są sobie równe, ale niektóre są równiejsze od innych! I tych równiejszych nie można odcinać od koryta! To podstawowa idea, która skupiła tych na głodzie psychicznym, pod sztandarami Komitetu Ochrony Demokracji.

Całą obłudę i hipokryzję KOD-u, demaskuje jedna sytuacja z pyta.pl w roli głównej. Zapraszają na scenę wszystkich dziennikarzy, a następnie ochrona wyrzuca dziennikarza pyta.pl poza obszar manifestacji.

To jest demokracja w partyjnym stylu, znanym od lat. Komitet Ochrony Demokracji tylko w pierwszych tygodniach pozował na ruch oddolny – niepartyjny.

Znaleziono kilkunastu naiwnych koordynatorów regionalnych. Zlecono im organizację struktur ruchu w terenie, na zasadzie: zróbcie czarną robotę, a w nagrodę zostaniecie elitą ruchu.

Gdy do tego naturalnego protestu, świadomych i aktywnych obywateli, przyłączyli się działacze partyjni, perfidia centrali KOD-u wyszła na jaw.

Kilkunastu działaczy KOD-u już wyrobiło nazwiska i teraz będą czekać na konsumpcję tej „popularności” przy następnych wyborach.

Od czasu do czasu pokrzyczą na ulicach…

W przyszłą sobotę w całej Polsce odbędą się manifestacje KOD-u pod hasłem:

W obronie Twojej wolności.

Zgromadzenie po raz pierwszy odbędzie się również w Olsztynie.

Będziemy wyrażać swój przeciw wobec działalności obecnego rządu Prawa i Sprawiedliwości. Nie chcemy ustaw pisanych nocą. Nie chcemy aby państwo na każdym kroku nas inwigilowało.
Chcemy wolnych mediów. 
Przynależność partyjna nie ma znaczenia. Liczymy, że w stolicy Warmii i Mazur przybędzie na nią około tysiąca osób.
Podobny wiec zorganizowaliśmy pod koniec poprzedniego roku w Elblągu. Wtedy na elbląskiej starówce pikietowało blisko czterysta osób

– powiedział portalowi Olsztyn.com.pl Michał Mazurkiewicz, regionalny koordynator KOD-u.

Co ja na takie dictum?

Nie dajcie się zwieść, tym słowom regionalnego koordynatora! To lipa propagandowa, taka sama jaką zastosował ruch Kukiz’15.

Dla mnie, czyli dla przeciętnego obywatela RP zmiany, które wprowadza PiS, niczego tak naprawdę nie zmieniają!

Odbywa się proces przejęcia władzy i tyle. Państwowe media były zawsze tubą partii rządzącej i tak będzie dalej.

Inwigilowany mógł być każdy, i tak będzie dalej!

Dziękuję PiS, że robi to z otwartą przyłbicą. Obłudę w tym zakresie Platformy Obywatelskiej i ich przedstawicieli w terenie, doskonale poznałem przez 8 minionych lat.

Szczytem hipokryzji urzędników z poparcia PO jest wiadomość, że Komendant Główny Policji Marek Działoszyński polecił zainstalować sprzęt do inwigilacji swoich wszystkich gości!

To jest demokracja, której KODziarze bronią!

Jeżeli ktoś ma wątpliwości co do „rodowodu” KOD-u, to proszę przeczytać artykuł na portalu republika.pl Wy tu ku**a nie jesteście od filozofowania.

Anka Grzybowska –  organizatorka struktur KOD-u w naszym województwie, ujawnia kulisy powstawania tego „demokratycznego” ruchu.

KODziarze mówią, że ich celem jest obrona demokratycznych wartości i instytucji Państwa.

Podziękujcie takim obrońcom!

ZSRR wielokrotnie wkraczał zbrojnie do państw satelitarnych, w obronie demokratycznych wartości i instytucji Państwa!

Ja taką obronę mam głęboko w 3D!

Ręce precz od mojej Wolności!

 

8 komentarzy do “KODziarze na głodzie! Ręce precz od mojej Wolności!

 • Demokracja to nie tworzenie dyktatury i podporządkowywanie struktur państwa przez demokratycznie wybrana „sektę” czyli stan umysłu Prawo i Sprawiedliwość. Demokracja to pokora to nadzieja, a przede wszystkim równość i tolerancja czego w was wyznawcy Prezesa nie posiadacie. nazywacie KOD reliktem PZPRu, a przyjrzyj się Olsztynie swoim „panom” Prezes, Premier i „długopis” Prezydent. Nocne debaty i głosowanie ustaw podpisywanie ich o świcie i publikacje na gorąco w dzienniku. Do waszej jaźni nic nie przeniknie prócz TV Trwam słów waszego guru bo jak UB i SB zostaliście przez PiS wyprani z demokracji i podporządkowujecie się narzuconym doktrynom nie demokratycznym a totalitarnym.

  Odpowiedz
  • Dziękuję! Ojcze… widzę, że jesteś wprawiony w dokrynerstwie politycznym. Tylko jak już czytasz teksty innych ludzi, to czytaj je ze zrozumieniem. Nigdy nie byłem i nie będę mieć żadnego „pana” nad sobą… oprócz tego WSZCHMOGĄCEGO 😉 A już wskazywanie mi za „pana” Prezesa, i stawianie mnie w szeregu razem z żołnierzami PiS, to… widać, że nie jesteś moim stałym czytelnikiem. W związku z tym, aby podjąć dalszą merytoryczną dyskusję, to polecam przeczytanie mojej podstrony „Kim jestem” i choćby Listu do J. Szmita. No i koniecznie proszę zapoznać się z moim programem wyborczym. Zanim Ty Ojcze zacząłeś rozróżniać czerwonych od czarnych, ja już krytykowałem jednych i drugich. Pozdrawiam i zapraszam do dalszego komentowania 🙂

   Odpowiedz
 • Oj temat rzeka .Dwa artykuły musiałem spłodzić żeby to opisać .Lejta się , Komiczni Obrońcy Demokracji Szczyt obłudy i tyle w temacie . A tak w ogóle to myślę o stworzeniu zakładki „zaprzyjaźnione blogi ” jeśli się zgodzisz umieszczę tam Twojego linka .

  Odpowiedz
 • Stanisławie a pójdziesz na ich manifestacje? ciekawe ilu głodnych tam dostrzeżesz napisz

  Odpowiedz
  • Dziękuję! Oczywiście! Tylko nie mam kamery takiej jaką miał pyta.pl. Spróbuję z tą w telefonie. Właśnie na zakup sprzętu dziennikarskiego przeznaczę Waszą pomoc, o którą nieustannie proszę 😉

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *