środa, 19 czerwca, 2024
Kukiz'15Polityka

Ku Prawdzie w Sejmie. Bezprawie w Spółdzielniach Mieszkaniowych

28 maja 2017 r. w Sali Kolumnowej im. Kazimierza Pużaka Sejmu RP, odbyła się konferencja na temat: Udokumentowane nieprawidłowości w postępowaniach sądowych oraz prokuratorskich w zakresie spółdzielczości mieszkaniowej a nowelizacja ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych zgłoszona przez Klub Kukiz’15. Organizatorem konferencji był poseł Kukiz’15 Jarosław Sachajko.

I ja tam byłem, i nagrałem wypowiedzi uczestników konferencji z województwa warmińsko-mazurskiego.

Jako pierwszy z naszego województwa wystąpił Alfred Surma, którego wypowiedź przedstawiłem we wpisie 168 inwalidów okradziono z mieszkań.

Radca prawny Maciej Janowski z Olsztyna, przedstawił sprawę afery z wyprowadzaniem nieruchomości z majątku SM Pojezierze. Wpis: Parędziesiąt tysięcy złotych…

Marian Wojtkiewicz próbował zainteresować prokuratora sprawą swojej walki z władzami małej Spółdzielni Mieszkaniowej w Nidzicy.

Iwona Możejko – jak zwykle z grubej rury – powiedziała, co myśli o spółdzielczości mieszkaniowej w Polsce. Poleciła uwadze prokuratorowi między innymi sprawę Bogusława Owoca.

Transmisję całej konferencji można obejrzeć pod tym linkiem: TRANSMISJA. Moje następne wpisy będą.

Poniżej przedstawiam relację fotograficzną z pobytu Ku Prawdzie w Sejmie RP, na konferencji w sprawie “udokumentowanych nieprawidłowości” w sądach i prokuraturach w zakresie Spółdzielni Mieszkaniowych.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *