środa, 17 kwietnia, 2024
Kukiz'15PolitykaRozmowy o Ojczyźnie

Europę zaleją miliony Turków, którzy po turecku nie mówią ani be, ani me, ani kukuryku!

Przemysław Wipler przewiduje, że od czerwca Europę zaleją miliony Turków, którzy po turecku nie mówią ani be, ani me, ani kukuryku! Taką prognozę przedstawił na spotkaniu ze studentami UWM i mieszkańcami Olsztyna, 9 maja 2016 r. w odpowiedzi na pytanie Łukasza Zakrzewskiego ze Stowarzyszenia na rzecz nowej Konstytucji Kukiz’15.

Chciałem się pana zapytać: co myśli pan o inicjatywie Kukiz’15 przeprowadzenia referendum w sprawie nie przyjmowania uchodźców do Unii Europejskiej w ramach relokacji?

Jeżeli chodzi o propozycję referendum, my ją odrzuciliśmy jeszcze w kampanii wyborczej. Moim zdaniem, za chwilę to, pod czym zbieracie podpisy będzie przeterminowane i niebyłe. W dniu, w którym wejdzie w życie mechanizm karania milionem złotych za każdego nielegalnego emigranta, którego miałaby przyjąć Polska, to trzeba będzie zbierać podpisy, ale pod referendum w sprawie wyprowadzenia Polski z Unii Europejskiej! 

Zgodnie z postanowieniami ostatniego szczytu europejskiego, od czerwca Turcy będą mogli korzystać z ruchu bezwizowego. Gwarantuję Wam, że do Europy przyjadą miliony Turków, którzy nie mówią ani be ani me ani kukuryku po turecku. Będą to ludzie, którzy turecki będą mieli tylko paszport. Oni przyjadą przez Turcję, i Turcy na tym zarobią bardzo duży pieniążek. Na przerzuceniu nam tego gigantycznego problemu. 

Rząd pani premier Beaty Szydło poparł te rozwiązania. Tak samo, jak wcześniej poparł rozwiązania pozwalające na dyskryminację Polaków na Wyspach Brytyjskich. Jako cenę za to, że premier Cameron musi coś dać Brytyjczykom, żeby nie było Brexitu. On wywalczył wtedy dla Brytyjczyków prawo do dyskryminacji Polaków. Polak po wejściu w życie tych przepisów, będzie płacił takie same składki i podatki, jak płaci Anglik w Anglii. Ale za pracę będzie dostawał dużo mniej. 

Tak jak wcześniej Jarosław Kaczyński i śp. Lech Kaczyński, zgodzili się na wprowadzenie i przyjęcie Traktatu lizbońskiego. Teraz będzie można Polskę przegłosować w sprawie tych kar. Zgodnie z Traktatem nicejskim Polska mogła walnąć w stół i powiedzieć veto.  

Już od czerwca Europę zaleją Turcy, którzy nie mówią ani be, ani me, ani kukuryku po turecku. To prognoza Przemysława Wiplera, wygłoszona 9 maja 2016 r.,  na spotkaniu ze studentami UWM i mieszkańcami Olsztyna. Przemysław Wipler nie zostawia suchej nitki na PiS-ie w zakresie polityki, zmierzającej do uwzględnienia naszego narodowego interesu, w poczynaniach UE z uchodźcami.

 

 

10 komentarzy do “Europę zaleją miliony Turków, którzy po turecku nie mówią ani be, ani me, ani kukuryku!

 • To miłe, że ktoś zrzuci z siebie ciężar. Wygada się nabierze spokoju ducha ale to i tak nie zmieni stanu faktycznego.

  Odpowiedz
  • Dziękuję! Nareszcie coś zrozumiałeś… “pokrzyczałeś” na blogu… przespałeś się z tematem i już widać poprawę stanu ducha 🙂 Gratuluję!

   Odpowiedz
 • Dziwią mnie takie twory które krzyczą z otwarta przyłbicą a potem łkają do poduchy. Zwłaszcza,że masz Olsztyn na nazwisko.Skoro mam prawo ( jeszcze ) używać pseudonimu ( ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych ) to do diaska czemu mam z tego prawa nie korzystać?

  Odpowiedz
  • Dziękuję! Nie rozumiesz jednej sprawy… że jaki komentarz ukaże się na moim blogu a jaki nie, decyduję JA a nie Konstytucja czy ustawa! 😉

   Odpowiedz
    • Dziękuję! Może być Napoleon, Hitler, Stalin, Josip Broz Tito, Ki Mir Sen, Castro, Kadafi i każdy inny dyktator – wg Ciebie… a ja jestem OLSZTYN, i to powinno Tobie wystarczyć 😉

     Odpowiedz
     • Oj nie dziwie się, że cie z roboty wywalono. taka postawa to jedynie w Putinolandzie i do tego gdy jest się Putinem.

      Odpowiedz
      • Dziękuję! Ja też nie dziwię się, że mnie wywalono z roboty! Putinoland w pełnej krasie 😉

       Odpowiedz
 • Myślałem, że to blog człowiek o aspiracjach mających dawać wiarę tym co walczą o słuszne sprawy z nieczułym, często skorumpowanym wymiarem sprawiedliwości a okazuje się, że to blog dla ruchu narodowościowego i wielbienia VIPlera a przez to samego Korwina. Brakuje jeszcze czarnej bandery z białą czachą i skrzyżowanymi piszczelami. 😉

  Odpowiedz
  • Dziękuję! Odsyłam do strony “Kim jestem“.. nie będę powtarzał tego, co tam napisałem i czego się trzymam, i dzięki czemu mam stale się powiększające grono czytelników 😉 Ludziom pokrzywdzonym daję pełną szansę na wypowiedzi z otwartą przyłbicą… pod swoim imieniem i nazwiskiem firmowanym obliczem! Patrz wpis Oszust oszustem pogania – Janina Jagiełło czy wypowiedzi T. Bednarczyka i inne. Szczekać jak burek z budy, każdy potrafi ale dla mnie to tchórz, który nie potrafi nawet w obliczu totalnej klęski zachować resztki godności! Jak jesteś walczącym ze skorumpowanym wymiarem sprawiedliwości, to napisz do mnie na adres mailowy, podaj namiary, ja przyjadę i zadam Ci pytanie: jaka jest Twoja prawda? I będziesz mógł powiedzieć wszystko co Ci leży na sercu… bez wyzwisk i kłamstw, bo za to można tylko… oberwać 😉 Pozdrawiam i zapraszam. Jutro jestem już umówiony z jedną osobą, która zdecydowała się opowiedzieć o swojej krzywdzie Ku Prawdzie 😉

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *