sobota, 25 maja, 2024
Jaka jest Twoja prawda?

Nie możemy pozwolić by grupka ideologicznych dewiantów wywierała presję na ogół społeczeństwa!

Tadeusz Wolnicki wypowiadał się już kilkakrotnie do kamery Ku Prawdzie w cyklu Jaka jest Twoja prawda?: Jeżeli chcesz skonać, wystarczy przyjść na Oddział Ratunkowy!  Bandyta niemiecki ma być nazywany bandytą niemieckim, a nie nazistą! Olsztyn czerwienią się mieni. Tym razem Tadeusz Wolnicki na ryjbookowym koncie wyraził swoją prawdę o wydarzeniach w Białymstoku… a raczej o obrazie tych wydarzeń w mediach głównego ścieku 😉

Tadeusz Wolnicki:

Zmobilizowałem się by prześledzić wiadomości w telewizjach głównego ścieku, jak mawia Grzegorz Braun.

Zainspirowały mnie wydarzenia w Białymstoku i słowa arcybiskupa Marka Jędraszewskiego przestrzegającego przed: tęczową zarazą. Trudno z arcybiskupem się nie zgodzić.

Wrócę jednak do Białegostoku. Środowiska dewiantów, propagatorów zdziczenia i obscenicznych wulgarnych zachowań, zorganizowały tam paradę deprawacji, określanej przez nich równością.

Sprzeciwili się temu mieszkańcy Białegostoku broniąc się przed zalewem tej tęczowej zarazy,  jak to określił arcybiskup.

Cóż zatem zauważyłem w ściekowych mediach? 

W TVN głos zabrali główni komentatorzy i przedstawiciele nurtów wywodzących się z lewackiej międzynarodówki i post magdalenkowej ustawki: Grzegorz Napieralski i Adrian Zandberg.

Z wielkim oburzeniem komentowali słowa arcybiskupa podkręcani przez miernego dziennikarzynę. Dlaczego tak piszę? Odpowiedź jest prosta.

Dewiacje istnieją od początków świata zapewne istnieć będą do jego końca. Chcą się naprzemiennie penetrować ich prawo. Chcą gzić się na wszelkie możliwe sposoby ich prawo.

Ale nie ma przyzwolenia by robili to publicznie deprawując dzieci i młodzież podatną na wszelkie nowości.

Czy biadolący przed kamerą pan Zandberg, podobno doktor nauk humanistycznych i nauczyciel akademicki dopuszcza by część grona nauczycielskiego prowadziła zajęcia w kagańcach i stringach wrzynających się miedzy pośladki?

Czy może pan Napieralski czułby się lepiej gdyby kasjer, dyrektor, czy choćby poseł w miejscu pracy paradował tęczowo obwieszony penisami i innymi akcesoriami dewiacji?

Tęczowa zaraza? - fot. Stanisław Olsztyn
Tęczowa zaraza? – fot. Stanisław Olsztyn – Paryż – 02.07.2016 r.

A może częściej gościliby w studio gdyby redaktorzyna gościł ich ubrany w pampersy i np. prezerwatywą na głowie?

Pederastów i lesbijek jest jakieś grono. Żyją wśród ludzi i raczej się z tym nie obnoszą ani w miejscu pracy ani zamieszkania. O wielu sąsiedzi nawet nie mają pojęcia że są ” inni”.

Czyli można będąc odmiennym żyć normalnie wśród ludzi. Ciekawi mnie zachowanie dyrekcji IKEA, gdyby część pracowników przyszła do pracy w ubrankach z parad i tak obsługiwała klientów.

Czy jakikolwiek redaktorzyna zadał takie pytanie? Nie! Bo po co?! 

Zadaniem jest propagować zdziczałą ofensywę lewackiej ideologii i piętnować sprzeciw normalnej części społeczeństwa.

Tym bardziej że środowiska z szyldu LGBT stanowią zaledwie kilka procent populacji.

Przyznaję rację arcybiskupowi Jędraszewskiemu. To, co udziela się w paradach to jest zaraza… tęczowa zaraza!

Nie możemy pozwolić by grupka ideologicznych dewiantów wywierała presję na ogół społeczeństwa.

Dziwi mnie też bierność rządu zezwalającego na ekspansję deprawacji i sex terroru ze strony tęczowych środowisk.

Ale widząc tęczowe flagi w oknach ambasady USA w Warszawie, czy relacje z ćwierć milionowych parad LGBT w Izraelu, chyba nic już mnie nie zdziwi.

Wszak władza skryta za maską pseudo katolicyzmu brata się i to mocno z narodem, który nienawidzi Jezusa Chrystusa! 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *