poniedziałek, 26 lutego, 2024
Jaka jest Twoja prawda?

Policja świadczy usługi, a sąd to akceptuje! Bogusław Owoc

30 maja 2017 r. na moje pytanie: jaka jest Twoja prawda? odpowiedział Bogusław Owoc

Bogusław Owoc: Po raz kolejny przekonaliśmy się, że policja może świadczyć usługi, a sąd to wszystko akceptuje! Dzisiejsza rozprawa, która miała się odbyć, a która się nie odbyła, była rozprawą kuriozalną, ponieważ skierowano wniosek o ukaranie osoby, która rzekomo patrzyła się na budynek, w którym mieszka ten, który złożył ten wniosek. Jeździła za tą osobą samochodem, i na dodatek pokazywała mu środkowy palec.

Kuriozum jest to, że policja nie przesłuchała skutecznie osoby, której postawiła zarzut. Policja kłamała, że ta osoba nie stawiała się, ponieważ nie była w stanie jej skutecznie powiadomić. Te wykroczenie z artykułu 107 kodeksu wykroczeń, ma tę cechę, że jest działaniem umyślnym w formie, i z zamiarem bezpośrednim. Nie przesłuchując osoby, której stawia się zarzut wchodzimy w rolę Pana Boga.

Wobec tego, wielce uprawdopodobnia się teza, że pobicie dzieci osoby, której dzisiaj stawia się zarzut, było również działaniem policji na zlecenie. Ani razu prokuratura nie ustosunkowała się do tego. Nie powiedziała, że nie miałem racji. Wszystko zamiatane jest pod dywan.

Dzisiejsza sytuacja potwierdza tezę, że policja świadczy usługi na rzecz swoich znajomych. Można powiedzieć, że sprywatyzowała się. 

Ku Prawdzie: rozpatrzenie sprawy zostało przełożone… 

Bogusław Owoc: W policji dobromiejskiej jest jedna osoba, która umie pisać, ale nie ma osoby, która umie liczyć. Ponieważ nie byli w stanie wyliczyć, że 14 dni jest na odbiór zawiadomienia o rozprawie, i trzeba odpowiednio wcześniej wysłać te zawiadomienie. Mam nadzieję, że policja w Dobrym Mieście znajdzie kogoś z umiejętnością liczenia.

 

 

Ewa Szczypińska
źródło: Facebook
Dziękuję! Ewo… myślę, że nie tylko Ty… niestety!  👿

8 komentarzy do “Policja świadczy usługi, a sąd to akceptuje! Bogusław Owoc

  • Dziękuję! Prywata w policji? No coś Ty! Olsztyński sąd potwierdził, że kino domowe na kwaterze to też w interesie społecznym a nie… policjanta-przestępcy 😉

   Odpowiedz
 • Choć politycznie jestem neutralny z panem Bogusławem Owocem się zgadzam. Jedynie co mnie zastanawia jak to będzie, gdy PiS wdroży swoje ustawy, i jak to się odbije na nas szarych obywatelach?

  Odpowiedz
  • Dziękuję! Co do celu – to i ja się zgadzam w 100% z Bogusławem Owocem! Co do metody – to nie wierzę w nią nawet w 1% 😉

   Odpowiedz
 • Każdy kto zna Pana Bogusława Owoca wie, że już nie uda się nic zamieść pod dywan!. To dopiero początek…. cdn

  Odpowiedz
 • „PO było grupą przestępczą!” Bestie w czarnych togach zniszczyły niejedno życie. Tak oto, zupełnie niechcący, Bogusław Biedrzyński udowodnił, że po ośmiu latach nieprzerwanych rządów PO-PSL Polska istnieje jako PAŃSTWO PRAWNE równie realnie, jak granica syryjsko – węgierska, o której również wspomina Ewa Kopacz.
  Obojętność tej nadzwyczajnej kasty wobec krzywdy ludzi jest porażająca. Zbrodniarze z orłami na piersiach nadal orzekają w polskich sądach. Osądzamy togowych zbrodniarzy zagnieżdżonych w polskich sądach. Zbrodniarze z orłami na piersiach

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *