poniedziałek, 4 grudnia, 2023
Policja

Poszukiwany sprawca napadu na bank w Olsztynie!

Policjanci kryminalni z Olsztyna poszukują mężczyzny, który napadł na pracownika banku i grożąc przedmiotem przypominającym broń ukradł znaczną sumę pieniędzy. Po zdarzeniu sprawca oddalił się w nieznanym kierunku. Policja publikuje wizerunek sprawcy z chwili dokonania przestępstwa. Osoby, które rozpoznają mężczyznę proszone są o jak najszybszy kontakt z policją.

Dzisiaj po godzinie 16:00 w Olsztynie na osiedlu Jaroty, doszło do napadu na jedną z placówek bankowych. Nieznany mężczyzna w wieku od 35-40 lat, wtargnął do pomieszczenia banku i grożąc pracownikowi przedmiotem przypominającym broń, ukradł znaczną sumę pieniędzy. Po całym zdarzeniu sprawca wyszedł i oddalił się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej trwają jego poszukiwania. Na szczęście podczas napadu rabunkowego nikt nie ucierpiał.

W chwili obecnej trwają intensywne czynności wykrywcze, mające na celu jak najszybsze dotarcie do sprawcy napadu. Policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzają oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczają ślady kryminalistyczne oraz przesłuchują pracowników i świadków przestępstwa.

Policjanci z zabezpieczonych nagrań z monitoringu publikują wizerunek sprawcy. Osoby, które rozpoznają mężczyznę proszone są o kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego osobiście przy ul. Partyzantów 23 lub pod nr telefonu 089 522 38 32, lub 997, 112. Można także wysłać maila: rafal.prokopczyk@olsztyn.ol.policja.gov.pl

Tekst: Rzecznik Prasowy KMP Olsztyn

Poszukiwany sprawca napadu na bank! Zdjęcia z monitoringu. Autentyczne! Rozpoznajesz? Dzwoń! Policja zapewnia anonimowość.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *