piątek, 1 marca, 2024
Jaka jest Twoja prawda?Rozmowy o OjczyźnieŻycie Olsztyna

Prawo w Polsce powinno być przestrzegane! Tadeusz Bednarczyk

Prawo w Polsce powinno być przestrzegane – z takim stwierdzeniem, postulatem, chyba każdy rozsądnie myślący człowiek musi się zgodzić. To zdanie wypowiedział Tadeusz Bednarczyk w odpowiedzi na moje firmowe pytanie: jaka jest Twoja prawda?

Prawo w Polsce powinno być przestrzegane!

– tak twierdzi Tadeusz Bednarczyk i dlatego ponownie zwrócił się do olsztyńskiego Sądu Rejonowego z nadzieją na… sprawiedliwość.

Tadeusz Bednarczyk walczy o swoją prawdę i sprawiedliwość już od kilkunastu lat.

Walczy z mafią, która w okresie przemian ustrojowych w latach 90-tych ubiegłego wieku, przetransferowała nasz wspólny majątek w prywatne ręce.

Jak wszyscy wiemy – w ówczesnych realiach – beneficjentami transferu społecznych pieniędzy i majątku, nie mogli być ludzie spoza układu.

Biznesmenami – w ogromnej większości przypadków – zostawali ci, co reprezentowali interesy układu pomagdalenkowego i przedstawiciele mafii, która nie przepuściła żadnej okazji, by ograbić Naród z jego majątku.

Taka przemiana przestępców w biznesmenów, nie zawsze odbywała się lege artis.

 

Olsztyn 15.04.2016 r.
Tadeusz Bednarczyk, Niepokonani 2012 i Ku Prawdzie.

W sprawie, którą obecnie Tadeusz Bednarczyk wytoczył, jego „przeciwnikiem” jest Agencja Nieruchomości Rolnych w Olsztynie.

Jak powiedział dzisiaj w olsztyńskim Sądzie Rejonowym, swoje straty materialne – tylko w tej sprawie – ocenia na kwotę około 100 tys. złotych.

Rozprawa, którą monitorowali przedstawiciele Niepokonanych 2012, z Iwoną Możejko na czele, była sprawnie przeprowadzona i krótka.

Sędzia wyznaczył ogłoszenie wyroku na 22 kwietnia, czyli można domniemywać, że materia sprawy nie jest skomplikowana i wyrok jest już przesądzony.

Prawo w Polsce powinno być przestrzegane! To truizm a nie ocena obecnej sytuacji w polskim wymiarze sprawiedliwości. Czy Tadeusz Bednarczyk uzyska sprawiedliwy wyrok w olsztyńskim Sądzie? O tym napiszę za tydzień. Poniżej film z całą odpowiedzią Tadeusz Bednarczyka na moje pytanie: jaka jest Twoja prawda?

 

 

10 komentarzy do “Prawo w Polsce powinno być przestrzegane! Tadeusz Bednarczyk

 • Dn. 22.04.16 r. ( piątek ) g. 10.50 s. 223 Sr w Olsztynie będziemy świadkami.
  Sąd w demokratycznym, cywilizowanym państwie prawa, orzeknie zgodnie z prawem, czy na zamówienie.

  Odpowiedz
  • Dziękuję! Wyrok z pewnością będzie zgodny z prawem! Czy będzie zgodny z duchem prawa i sprawiedliwością? … usłyszymy 😉

   Odpowiedz
 • PO OPCJI ZEROWEJ jasno określona i respektowana kara za gangsterskie działania na szkodę Polski i Polaków. Do wykonania – rozliczyć partiokratów, twórców patologii i długu publicznego.

  Odpowiedz
  • Dziękuję! Szczytne cele ale nie do wykonania. Ci co są u władzy nie pozwolą na zaciśnięcie pętli na swojej szyi. Jedyny ratunek to „Opcja zerowa” w polityce. Reforma partii poprzez JOW-y. Żeby tacy Morawieccy nie kręcili własnych lodów…. za nic mając wyborców 😉

   Odpowiedz
 • Nie wszyscy sędziowie, prokuratorzy, prezesi, notariusze, członkowie Rad Nadzorczych, prezydenci, premierzy, marszałkowie, policjanci, posłowie, senatorowie …… to „chuligani”. Na tych UCZCIWYCH, liczy „frajer” – niewolnik XXI w. I wierzcie mi Państwo nie tylko prawdziwy właściciel spółdzielni mieszkaniowej. Konstytucja powinna dawać nam równe prawa, a Prezydent powinien stać na straży tego prawa.
  Niestety w sądach za dużo przestępców w togach. I jak mówi Pan Bogusław Owoc tylko opcja zerowa w wymiarze sprawiedliwości, przywróci DEMOKRATYCZNE PAŃSTWO PRAWA.

  Odpowiedz
  • Dziękuję! Tylko wybór sędziego – przez społeczeństwo – może przywrócić powagę i uczciwość sędziów! Po opcji zerowej, znów przyjdą w dużej mierze karierowicze a nie urzędnicy… mający prawo za przewodnika.

   Odpowiedz
 • Niepokonani 2012 – kolejne zadanie – wsparcie w Sądzie Rejonowym w Olsztynie P. Tadeusza Bednarczyka. Pan J.K. nie był uprawniony do zawierania jednoosobowo umów, działał bez wiedzy P. Tadeusza i co najgorsze działał w zmowie, porozumieniu z agencją. Byliśmy świadkami ukazania działań zorganizowanej grupy, która znalazła „kozła ofiarnego”. Była propozycja przyznania się, że agencja ma rację w zamian za 5 hektarów gruntów nad jeziorem jako rekompensata. Wiele lat walki, utrata zdrowia, czasu, pieniędzy – w demokratycznym, cywilizowanym państwie prawa (SITWY). „UTRZYMUJEMY POWÓDZTWO, POWÓDZTWO JEST ZASADNE”

  Odpowiedz
  • Dziękuję! Powództwo na ogół jest zasadne. Gorzej z uzasadnieniem wyroku 😉

   Odpowiedz
  • Dziękuję! Pisząc szczerze to i w swojej sprawie karnej, nie wierzyłem w sprawiedliwy wyrok… a jednak! Mirella Sprawka zdecydowała się nie pójść – ramię w ramię – z policyjną „mafią”… stąd i moja nikła nadzieja na sprawiedliwy wyrok w sprawie Tadeusza 😉

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *