środa, 21 lutego, 2024
InformacjeŻycie Olsztyna

Przeciwdziałaj mobbingowi! Nie daj się!

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Antymobbingowe – Punkt Konsultacyjny Zarządu w Olsztynie zaprasza 16.10.2014 r. na konferencję pt.: Przeciwdziałaj mobbingowi – lepiej zapobiegać.

Przeciwdziałaj mobbingowi! Mobbing może wystąpić w każdym, nawet najlepiej zarządzanym i zorganizowanym przedsiębiorstwie, dlatego tak ważne jest zapobieganie temu zjawisku.

Nasza konferencja nie jest skierowana do firm, w których istnieje mobbing, ale do pracodawców, którym zależy na realizacji ustawowo nałożonego obowiązku przeciwdziałania zjawisku mobbing – zgodnie Art. 943.  § 1 kodeksu pracy.

Konferencja ta jest okazją aby takie działania podjąć. W związku z tym  uprzejmie prosimy o rozpropagowanie informacji o konferencji wśród pracowników Państwa Firmy, oraz umożliwienie wzięcia udziału osobom zainteresowanym lub wyznaczenie przedstawiciela do uczestnictwa w wyżej wymienionej konferencji.

Udział w konferencji jest bezpłatny ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc istnieje konieczność wcześniejszej rejestracji uczestnictwa (do 10.10.2014) na adres e-mail osa-olsztyn@wp.pl lub pocztą na adres korespondencyjny:

Punkt Konsultacyjny Zarządu OSA ul. Boenigka 23/14 10-686 Olsztyn ( w załączeniu Mobbing – karta zgłoszeniowa).

Z poważaniem – Urszula Jędrychowska Przedstawiciel Zarządu OSA na Olsztyn

Zamieściłem na blogu, ponieważ popieram zwalczanie wszelkich patologii w zarodku!

 

2 komentarze do “Przeciwdziałaj mobbingowi! Nie daj się!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *