czwartek, 18 kwietnia, 2024
InformacjeJaka jest Twoja prawda?Życie Olsztyna

Sąd Lekarski jednomyślnie uwzględnia wniosek skarżącego Andrzeja Adamowicza!

Normalnie jestem w szoku! Idąc na rozprawę Okręgowego Sądu Lekarskiego przy Warmińsko-Mazurskiej Izbie Lekarskiej w Olsztynie, byłem na 100% przekonany, że zażalenie Andrzeja Adamowicza na decyzję Okręgowego Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej, o odmowie wszczęcia postępowania wyjaśniającego postępowanie lekarki Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie, będzie oddalone!

A tu proszę… surprise!

Sąd Lekarski jednomyślnie doszedł do przekonania, że postanowienie Okręgowego Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej o odmowie wszczęcia postępowania… nie może być utrzymane!

Sąd Lekarski uwzględnił wniosek skarżącego i podjął decyzję o przekazaniu sprawy do dalszego prowadzenia przez Okręgowego Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej Lekarzy Warmińsko-Mazurskiej Izby Lekarskiej w Olsztynie!

Jaki będzie finał sprawy?

Czy skarga Andrzeja Adamowicza zostanie uwzględniona i lekarka odpowiedzialna za niegodne lekarza postepowanie zostanie ukarana?

Pożyjemy, zobaczymy!

Fakt jest faktem, że ukręcenie sprawy już na wstępie nie powiodło się.

Skład sędziowski Okręgowego Sądu Lekarskiego stanął na wysokości zadania i jednomyślnie uwzględnił argumenty Andrzeja Adamowicza.

Czy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej Lekarzy wzniesie się ponad… solidarność zawodową i rozpatrzy sprawę obiektywnie?

Z doświadczenia wiem, że NIE!

Ale cuda się zdarzają i tego życzę Andrzejowi!

Walczymy z Paździochami, czy to w kitlu, czy to w mundurze 😉

I nie spoczniemy 😉

 

 

 

 

 

2 komentarze do “Sąd Lekarski jednomyślnie uwzględnia wniosek skarżącego Andrzeja Adamowicza!

  • Andrzeju!
    Gratuluję niezłomności i osiągniętego sukcesu!
    Wiem, że domaganie się sprawiedliwego i godnego traktowania przez różne “organy” tego k..raju jest trudne i najczęściej upokarzające.
    Wszelka pozytywna odmiana w tej walce – bardzo cieszy.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *