sobota, 22 czerwca, 2024
Polityka

Zbrodnia fotoreportera! Głupota Komendanta Straży Marszałkowskiej!

Komendant Straży Marszałkowskiej zakazał wstępu do Sejmu – na rok – fotoreporterowi Super Ekspressu Pawłowi Dąbrowskiemu! A jakąż to zbrodnię popełnił fotoreporter?

zbrodnia fotoreportera

Wykonywał swoją pracę i pstrykną zdjęcie posłance Platformy Obywatelskiej Lidii Gądek! Myślicie pewnie, że fotoreporter, jak rasowy paparazzi, zaczaił się na posłankę w toalecie sejmowej i tam uwiecznił jej… intymne części ciała? Nie!

Paweł Dąbrowski uwiecznił moment jak posłanka, która ma kłopoty z krążeniem krwi, zdjęła buty i oparła bosą stopę o sąsiednią ławę poselską. Sytuację widzicie na inkryminowanym zdjęciu, ilustrującym wpis.

Pisząc szczerze, to nawet nie mam ochoty na komentowanie bezdennie głupiego uzasadnienia decyzji Komendanta. To nadaje się jedynie do nowego filmu w stylu Barei 😉  Pocieszające w tym wszystkim jest… zachowanie się uwiecznionej na zdjęciu posłanki.

Nie byłam i nie jestem urażona tym zdjęciem, a o tym, że fotoreporter Super Expressu dostał zakaz wstępu do Sejmu, nic nie wiedziałam!

Fotoreporterzy od tego są, by swoją pracą, swoimi zdjęciami, informować społeczeństwo jak wybrańcy Narodu zachowują się podczas… pracy!

Panie Komendancie Straży Marszałkowskiej, proszę o informację: ile lat zakazu wlepił pan fotoreporterowi, który uwiecznił Janusza Sanockiego, w intymnej sytuacji na sali sejmowej, w czasie pracy (to ten posioł na zdjęciu ilustrującym wpis po prawej)? Nie podejrzewam by Komendant SM czytał mojego bloga, dlatego to pytanie zadam dla Biura Prasowego Sejmu, a odpowiedź natychmiast Wam udostępnię. Zapraszam.

Zbrodnia fotoreportera – zdjęcie posłanki z bosą stopą – została surowo oceniona. Komendant Straży Marszałkowskiej skazał sprawcę na 1 rok… zakazu wstępu do Sejmu. Na ile Komendant wycenia zbrodnię fotoreportera, który uwiecznił Janusza Sanockiego w bardzo intymnej sytuacji w czasie pracy, w tych samych ławach poselskich?

 

janusz-wasilewski
źródło: facebook
Ku Prawdzie: Dziękuję! Jak na mój gust… za powoli 👿

 

sylwia-janeczek
źródło: facebook
Ku Prawdzie: Dziękuję! Za dużo sobie pozwalają… z sejmowej sali plenarnej robią stołówkę, gabinet kosmetyczny i sypialnię 🙁
krystyna-schulz
źródło: facebook
Ku Prawdzie: Dziękuję! Zastanawiam się… Prezes śpiący czy… myślący? 😆
jozef-kondracki
źródło: facebook
Ku Prawdzie: Dziękuję! Ja się pytom, gdzie jest górnik z kopalni Bytom! 😉

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *