czwartek, 18 kwietnia, 2024
InformacjePolitykaRozmowy o Ojczyźnie

Amerykańscy Żydzi wskazali nam drogę, jak dochodzić odszkodowań! Lech Obara

W drugiej części Rozmowy o Ojczyźnie z 18 grudnia 2017 r. mec. Lech Obara i Przemysław Gałązka, omawiają dochodzenie indywidualnych odszkodowań od Niemiec, za straty poniesione podczas II wojny światowej.

Przemysław Gałązka dosyć szczegółowo omówił amerykańskie prawo, które zostało zastosowane do skutecznego dochodzenia indywidualnych odszkodowań od Niemiec, za straty materialne i niematerialne poniesione wskutek II wojny światowej.

Mec. Lech Obara stwierdził, że to amerykańscy Żydzi wskazali drogę, jak skutecznie dochodzić takich indywidulanych odszkodowań.

Obecnie trwają przygotowania do konferencji, której pokłosiem mają być indywidualne pozwy przeciwko spadkobiercy III Rzeszy.

Jak zapowiedział mec. Lech Obara, ta konferencja odbędzie się w Olsztynie.

Po mowach prawników nastąpiła dosyć emocjonująca dyskusja. Niektóre wypowiedzi dyskutantów przedstawię w dalszych relacjach.

Teraz stwierdzę, że trudno w tej kwestii o zgodę, nawet wśród… poszkodowanych!

Stwierdzenie mec. Lecha Obary, że to amerykańscy Żydzi wskazali nam drogę, jak skutecznie dochodzić indywidualnych odszkodowań od Niemiec, za straty poniesione podczas II wojny światowej, może szokować… antysemitów 😉

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *