wtorek, 23 kwietnia, 2024
Rozmowy o OjczyźnieŻycie Olsztyna

Obóz Narodowo-Radykalny w obronie dobrego imienia Polski

12 maja 2018 roku, na olsztyńskim Starym Mieście, byłem świadkiem: Manifestacji w Obronie Dobrego Imienia Polek i Polaków. Organizatorem tego wydarzenia był Krystian Urmanowicz. Clou wydarzenia był tekst, który został odczytany trzykrotnie. Na filmie prezentuję wykonanie, które – moim zdaniem – było najbardziej autentyczne!

Od prawie trzydziestu lat politycy i media głównego nurtu wmawiają nam, że Polska jest państwem wolnym. Widzimy jednak, jak bardzo ta wolność jest iluzoryczna. O najważniejszych dla naszego kraju sprawach decydują brukselscy urzędnicy.

Polskie wladze, co rusz ulegają grupom nacisku z różnych stron świata – od Waszyngtonu po Jerozolimę.

Co jednak gorsze, zniewoleniu ulega takze Naród. Wielu Polaków bezrefleksyjnie przyjmuje sączącą się z ekranów propagandę, ulegając zachodnim modom zniewalającym ich umysły i dusze.

Polska nie jest wolna, poniewaz w naszej Ojczyźnie nie realizuje się biblijnej zasady: Poznajcie prawde, a prawda Was wyzwoli…

Żydzi są świętymi krowami współczesnego świata.

Każde słowo krytyki na ich temat, nawet jeśli jest poparte dowodami i opiniami ekspertów, uznaje się za niedozwolone. W ruch idą – w takich sytuacjach – medialne pałki faszyszmu i antysemityzmu, które mają ostatecznie dyskredytować osoby niezgadzające się na żydowską narrację.

Dzieje się to za przyzwoleniem partii rządzącej, która prawdę ma tylko na sztandarach. Owszem, bardziej otwarcie niż kilka lat temu, można dziś mówić o innych kontrowersyjnych sprawach – islamizacji czy komunistycznych zbrodniach.

Gdy jednak przychodzi do rozprawienia się z kłamstwami na temat Żydów i państwa Izrael, cała scena polityczna płynie jednym nurtem.

Skoro Polska jest krajem wolnym, to dlaczego wciąż czekamy na rozpoczęcie ekshumacji w Jedwabnem?

Dlaczego ustawa o IPN zostala zablokowana przez Żydow? …

O dobre imię naszego Narodu muszą się dziś troszczyć zwykli obywatele. Pracę, którą powinna wykonywać opłacana z pieniędzy podatnikó Polska Fundacja Narodowa, wykonują Polacy, poświęcając swój czas i środki, Czy naprawdę tak to wszystko powinno wyglądać? 

Dlatego my – polscy nacjonaliści – nie możemy milczeć! 

Nie wolno nam siedzieć cicho, gdy Naród, który tak wiele wycierpiał, wydał na świat tak wielu bohaterów, jest osądzany jako sprawca zbrodni.

Nie możemy być obojętni, gdy Żydzi wyciągają ręce po nasze pieniądze…

Nie możemy pozostawać bierni, kiedy w interesie syjonistów masakruje się narody żyjące na Bliskim Wschodzie – angażując w to polskich żołnierzy…

Prawda Was wyzwoli! – Całość do obejrzenia

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *