niedziela, 21 kwietnia, 2024
KulturaŻycie Olsztyna

Kochane Kobiety! Wszystkiego prawdziwego od Ku Prawdzie!

Kochane Kobiety! Życzę Wam samych prawdziwych uczuć! Niech Was kochają tylko prawdziwi mężczyźni prawdziwą miłością! Sto lat i za Wasze zdrowie!

Życzę Wam wszystkiego naj… naj… najlepszego! Do życzeń dołączam – już tradycyjnie – piosenkę Edwarda Hulewicza: Za zdrowie pań.

Minęło 40 lat od premiery tego hymnu pochwalnego naszych kobiet, a słowa Andrzeja Kudelskiego do muzyki Jarosława Kukulskiego i Janusza Sławińskiego nic nie tracą na aktualności!

Panowie! Zdrowie Pań!

Za zdrowie pań, za zdrowie, szampana pijmy aż do dna, panowie! Za zdrowie pań, za zdrowie, jedyny toast, który niechaj wiecznie trwa. 

Dziewczyny treścią są naszych snów, dziewczyny dobre, dziewczyny złe. Chociaż dziewczyna, marny to puch, bez dziewczyn nie ma życia, życia nie ma, nie! 

Za…, za zdrowie, spełnijmy toast jeszcze raz, panowie! Niech wiedzą, że bez nich każda chwila, to utracony już na wieki wieków czas. 

Za…, za zdrowie, szampana pijmy aż do dna, panowie! Za…, za zdrowie, dla dziewczyn niech w szampanie dziś utonie świat! 

Za…, za zdrowie, jedyne, za co warto pić, panowie! A jeśli kto nie chce, lub nie może, to nie zmuszamy, ale jakże przykro nam!

 

 

 

 

2 komentarze do “Kochane Kobiety! Wszystkiego prawdziwego od Ku Prawdzie!

  • Dziękuję Stasiu za życzenia i pamięć w imieniu Kobiet, które bawiły się na imprezach prowadzanych przez Ciebie. Było szałowo. Teraz brakuje takich imprez. Czekamy na Twój powrót ?

    Odpowiedz
    • Dziękuję! No nie mów, że bez Olsztyna to zabawy ni ma 😉 Mi też brakuje tych pląsów w Koronie czy… Mrągowie 😉

      Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *