niedziela, 21 lipca, 2024
InformacjePolitykaZdrowieŻycie Olsztyna

KONFEDERACJA W OBRONIE KOBIET

Wbrew temu, co sugerują feministki, nasze środowisko pełne jest wartościowych kobiet. Można tu wymienić chociażby Annę Bryłkę, Ewę Zajączkowską-Hernik, Karolinę Pikułę czy Martę Czech. Ja sama mam zaszczyt startować w tych wyborach z list Konfederacji do Senatu z okręgu sieradzkiego. W niektórych regionach panie dominują nawet swoją liczebnością nad panami. Tak jest chociażby na liście lubelskiej do Sejmu.

Ale piszę o tym też dlatego, aby Ci przedstawić coś naprawdę ważnego, wręcz porażającego swoją treścią i poniekąd także dowodzącego tego, jak wiele w Konfederacji robimy dla kobiet…

Zobacz raport Kobiet Konfederacji nt. łamania praw kobiet na polskich porodówkach!

Wyrażenie „prawa kobiet” ostatnio straciło na znaczeniu. Kojarzy się obecnie z feministyczną propagandą, która nie ma nic wspólnego z interesem Polek.

Od wielu lat feministki starają się spłycić prawa kobiet do możliwości uśmiercania nienarodzonych dzieci. My jednak widzimy całe mnóstwo innych płaszczyzn, na których kobiety potrzebują pomocy. Co więcej, chcemy tę pomoc im nieść.

Fundacja Kobiety Wolności i Niepodległości powstała w 2020 roku. Naszym celem jest wspieranie kobiet na takich płaszczyznach jak:

  • opieka okołoporodowa,
  • opieka wytchnieniowa dla mam dzieci z niepełnosprawnościami,
  • rozwój osobisty,
  • wsparcie dla hospicjów perinatalnych oraz domów dziecka,
  • profilaktyka zdrowotna dla samotnych matek,
  • obrona edukacji domowej,
  • lepsza opieka medyczna dla kobiet.

Dzięki współpracy z kołem poselskim Konfederacji udało nam się m.in. powołać parlamentarny Zespół ds. Opieki Okołoporodowej. Interweniowaliśmy 1500 razy w polskich szpitalach, sprzeciwiając się oddzielaniu matek od dzieci po porodzie.

A to tylko wąski wycinek naszych działań. Wierzę, że przed nami jeszcze więcej projektów, w których będziemy mogły wspierać kobiety w ich codziennym życiu.

Nasza praca została opisana, wraz z konkretnymi przypadkami kobiet, którym odebrano radość z pierwszych chwil macierzyństwa w specjalnym raporcie Fundacji Kobiety Wolności i Niepodległości.

Zachęcam Cię, do jego pobrania i zapoznania się z tymi wstrząsającymi świadectwami kobiet.

Wystarczy kliknąć w ten link.

Każda kobieta zasługuje na szacunek i godność!

Feministki próbują zawłaszczyć głos kobiet w debacie publicznej. Obrażają nas za to, że ośmieliłyśmy się zaangażować politycznie w prawicowej partii politycznej.

My jednak jesteśmy odporne na te ataki. Chcemy bronić siebie i swoich rodzin przed zakusami lewicowych ideologów.

Przecież nie możemy w tak ważnym momencie oddać pola lewicy, nie możemy pozwolić, aby obce nam uzurpatorki decydowały za nas, co stanowi nasze prawa.

Kłamią, że Konfederacja chce odebrać głos kobietom, że chce je zapędzić „do garów”. Obrażają w ten sposób mnie, i wszystkie inne kobiety, które startują z list Konfederacji.

Ale wierzę, że z Twoją pomocą i z pomocą tysięcy innych naszych Przyjaciół przez najbliższe kilka dni odkłamiemy nasz wizerunek w oczach Polek.

Na pewno zgodzisz się ze mną, iż wszyscy chcemy, aby nasze dzieci budowały swoją przyszłość w dumnej, bogatej i bezpiecznej Polsce.

Dlatego naszym celem na najbliższe wybory jest milion głosów od polskich kobiet. Możemy to zrobić, bo możemy wszystko!

Dlatego bardzo Cię proszę: wejdź na poniższą stronę i roześlij jej adres do możliwie szerokiego grona Twoich znajomych, nie tylko kobiet ????

Zróbmy to właśnie teraz, kiedy stoimy przed niepowtarzalną szansą zakończenia 18-letniej, bezsensownej wojny PO-PiS, w której tak wiele razy traktowano nas instrumentalnie.

Zobacz, jak Konfederacja pomaga kobietom. Wejdź na stronę wObronieKobiet.pl i powiedz o niej Twoim bliskim

Pozdrawiam serdecznie,

Klaudia Domagała - Konfederacja 2023

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *