sobota, 18 maja, 2024
Jaka jest Twoja prawda?

Podoba mi się prawda, która bije z Twoich wypowiedzi! Patricia Mitro

Patricia Mitro z Rzeszowa jako pierwsza Czytelniczka – z otwartą przyłbicą – wyraziła opinię o moim blogu.

W realu, gdy się spotykam z Wami twarzą w twarz, wszyscy chwalicie moją postawę i potwierdzacie, że czytacie moje teksty, bo są… ciekawe.

Nie popadam w samozadowolenie. Jak wracam do napisanego tekstu – po jakimś czasie – to sam znajduję sporo błędów składniowych, czy interpunkcyjnych. Ortografia nigdy nie była moją mocną stroną.

Publiczne przyznawanie się do czytania mojego blogu dla mieszkańców Olsztyna i pracowników Policji jest… niebezpieczne.

Dopóki w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Olsztynie rządzi Adam Kall, dopóty nie mogę się spodziewać, że ktokolwiek z Was przyzna się do kontaktów ze mną.

I słusznie. Jak praktyka wykazała, Adam Kall przy pomocy służb specjalnych KWP w Olsztynie, ciągle monitoruje co, i kto, pisze na moim blogu.

Patricia Mitro to moja znajoma z facebookowego profilu. Gdy niczym nieprzymuszona Patricia Mitro napisała do mnie wiadomość, której treść bardzo mnie podbudowała, spytałem się jej, czy mogę tę wiadomości zamieścić na blogu?

Patricia Mitro nie widziała przeciwwskazań. Zezwoliła także na dołączenie do wiadomości, jednego z jej zdjęć ze Stanisławem Tymem

Podoba mi się prawda, która bije z Twoich wypowiedzi i sposób opowiedzenia o sobie, jak zarówno wpływ na opinię publiczną jaki posiadasz.

Patricia Mitro przechodzi do historii mojego blogu. Została pierwszym Czytelnikiem Ku Prawdzie, który wyraził o nim opinię, bez ukrywania się pod pseudonimem! Dziękuję Patricio!

 

2 komentarze do “Podoba mi się prawda, która bije z Twoich wypowiedzi! Patricia Mitro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *