środa, 6 grudnia, 2023
Zdrowie

Polsce grożą epidemie po podaniu szczepionek!

Poniżej publikuję tekst prof. Doroty Majewskiej – biochemik i neurobiolog, zajmującą się badaniem wpływu szczepionek na centralny układ nerwowy – w sprawie obowiązkowych szczepień. Tekst ten traktuję jako zachętę dla Was – mieszkańców Olsztyna – abyście 24 października (poniedziałek) przyszli do Domu Rzemiosł na Starym Mieście, i wzięli udział w spotkaniu z fachowcami w tym temacie.

Szanowni Państwo,

Zapewne niektórzy z Was zetknęli się z opublikowanym onegdaj w GW artykułem, w którym Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego (NIZP; dawny Inst. Higieny) lamentuje, iż wzrasta w Polsce liczba rodziców nieszczepiących swych dzieci.

Zamiast cieszyć się z tego, że Polska powoli dogania Europę Zachodnią, gdzie niewielki procent rodziców jeszcze szczepi swe dzieci, NIZP epatuje nas XVIII-wiecznymi wizjami powszechnych zaraz i masowych śmierci nieszczepionych dzieci.

Prawda jest jednak całkiem inna.

Statystyki demograficzne wielu krajów oraz badania naukowe pokazują, że w naszych czasach to nie choroby zakaźne, lecz zmasowane, zbyt wczesne i toksyczne szczepienia (i ich konsekwencje) są główną przyczyną zgonów niemowląt i małych dzieci w krajach rozwiniętych.

Masowe, toksyczne szczepienia są też przyczyną wielu chronicznych i okaleczających chorób, na które cierpią dziś miliony dzieci, takich jak cukrzyca, astma, alergie, choroby wątroby i jelitowe, zaburzenia hormonalne, autyzm, padaczka, ADHD, zaburzenia rozwoju, upośledzenie umysłowe wśród innych.

Badania wykazały, że wskaźniki umieralności niemowląt i małych dzieci w różnych krajach są wprost proporcjonalne do liczby stosowanych szczepień (im ich więcej, tym większa umieralność), i że dzieci nieszczepione są znacznie zdrowsze, inteligentniejsze i lepiej się rozwijają od intensywnie szczepionych.

W wyniku chorób zakaźnych, przeciw którym szczepi się dzieci, prawie nikt dziś nie umiera w krajach rozwiniętych (także w Polsce), natomiast obserwujemy autentyczne, postępujące epidemie poszczepiennych chorób chronicznych i kalectw w krajach intensywnie szczepiących, takich jak Polska.

Dziwić się należy, że NIZP nie przejmuje się współczesnymi epidemiami autyzmu, cukrzycy, nowotworów, astmy, chorób jelitowych, zaburzeń rozwojowych, upośledzenia umysłowego, alergii etc. u polskich dzieci, a przecież choroby te stanowią poważne zagrożenie dla ich życia i ogromne obciążenie finansowe dla milionów polskich rodzin oraz dla systemu opieki zdrowotnej w Polsce.

Widać, zajmowanie się tymi epidemiami nie jest dla NIZP tak „opłacalne” jak straszenie społeczeństwa pandemiami łagodnych dziś i łatwo wyleczalnych chorób zakaźnych.

Pozdrawiam DM

Tempo spadku inteligencji polskich dzieci i młodzieży, podobnie jak amerykańskich, jest zastraszające. Moim zdaniem najważniejszą przyczyną tego zjawiska jest masowe zatrucie niemowląt i dzieci toksycznymi szczepionkami, których szkodliwe skutki są najczęściej nieodwracalne.

W USA już ponad 22% dzieci ma poważne uszkodzenia neurologiczne, a większość jest okaleczona w mniejszym lub większym stopniu i cierpi na różne choroby chroniczne.

Wyobraźmy sobie społeczeństwo, w którym większość ludzi jest upośledzona, gdzie lekarze, nauczycie, profesorowie, piloci, politycy, elektrycy, hydraulicy etc. nie są w stanie logicznie myśleć. A do tego właśnie zmierzamy z szaleńczą polityką bezsensownych i toksycznych masowych szczepień (dla zysków).

Każdy rodzic powinien pamiętać, że nikt nie może ich zmusić do szczepienia swego dziecka.

Trzeba tę wiedzę przekazać także nastolatkom, bo kartele szczepionkowe szykują frontalny atak na ich podatne na propagandę i manipulacje umysły – planują przymuszać młodzież do brania toksycznych, okaleczających i sterylizujących szczepionek HPV.

Źródło: Jakie epidemie nam grożą

Ku Prawdzie:

Prof. Dorota Majewska głosi, że Polsce grożą epidemie po podaniu szczepionek.

Zapraszam na spotkanie z fachowcami w tej dziedzinie. Może usłyszymy odpowiedź na pytanie:

Czy słusznie rodzice boją się szczepić swoje dzieci?

26 października 2016 r.

Ponieważ dzisiaj dotarłem do wywiadu jaki prof. Dorota Majewska udzieliła Telewizji Republika 30 lipca 2014 roku, to go zamieszczam w ramach dyskusji o problemie: Szczepić dzieci czy nie?

 

 

slawek-kotynski
źródło: facebook
Ku Prawdzie: Dziękuję! Czyżby to pozostałość po PRL-u? Nic nie zmieniło się w przekazie i odbiorze propagandy?
barbara-krajczynska
źródło: facebook
Ku Prawdzie: Dziękuję! Mam pytanie. Barbaro… byłaś szczepiona przeciwko… wściekliźnie? 😎
daniel-dargiewicz
źródło: facebook
Ku Prawdzie: Dziękuję! Danielu… nazywasz profesorską opinię „pseudonaukowymi bzdurami”. To jak mam nazwać Twoją opinię? Mądrościami amatora naukowca? Jeżeli jesteś specjalistą w tej dziedzinie, to proszę chociaż o linki do danych statystycznych, którymi uzasadniasz swoją… opinię.
dawid-miszczak
źródło: facebook
Ku Prawdzie: Dziękuję! TV… edukuje? Pierwsze słyszę 😮
magda-werner
źródło: facebook
Ku Prawdzie: Dziękuję! To jest przykład dyskusji, która nie prowadzi do „porozumienia” ale pozwala na wymianę swoich opinii, na kulturalnym poziomie 🙂
źródło: facebook
źródło: facebook
Ku Prawdzie: Dziękuję! Skąd ta pewność? Czy uważacie, że ludzkość bez szczepionek by… wyginęła? A co się działo, gdy szczepionek nie było? Mnie się wydaje, że… jak to w naturze, przeżywały mocniejsze jednostki… zgodnie z wolą boską 😆
iwona-rydzewska
źródło: facebook
Ku Prawdzie: Dziękuję! Wszystko rozumiem… szczególne podziękowania za przykład „odraparty”. Tylko po co, na początku komentarza deprecjonujące siebie oświadczenie: „Ja pier…le”? Proszę na przyszłość nie pierd…, tylko pisać z sensem 😆
cinia-wolinski
źródło: facebook
Ku Prawdzie: Dziękuję! Cinio… jesteś z CBŚ czy z innych SS, że masz dostęp do karty zdrowia DM? Jeżeli nie… to Ty pleciesz głupstwa 👿
źródło: facebook
źródło: facebook
Ku Prawdzie: Dziękuję! Epidemie były, są i będą… niestety  😈 Przypomnę ostatnie: ebola, wirus H5?

da-nuta

Ku Prawdzie: Dziękuję! Super supozycja: decyzje należą do państwa!!!

4 komentarze do “Polsce grożą epidemie po podaniu szczepionek!

 • Ale jaja Nie daj­cie się nabier­ać na takich… głosi­cieli prawdy ?
  Lekarz który podaje lekarstwo zdrowej osobie , jest przestępcom .
  Natomiast rodzic który podaje lek w postaci szczepionki ,swojemu zdrowemu dziecku ,kim jest ?
  KOCHAJĄCY I OCZYTANY RODZIC NIE SZCZEPI SWOICH DZIECI .
  Ja napisałam jasno że nagalaza która jest w szczepionce upośledza system , i blokuje białko .
  To nie jest reklama .
  Medyczne gestapo skonfiskowało wszystkie dawki i zapasy GcMAF znajdujące się w USA i UE oraz zamknęło firmę produkującą to białko.

  Odpowiedz
  • Dziękuję! Ja takich anonimowych głosicieli „prawdy” jak Ty „Donie” – mam za oszustów! Uczciwy człowiek, wierzący w to, co pisze, głosi swoją prawdę pod prawdziwym imieniem i nazwiskiem, które można zweryfikować, choćby kontrwywiadem obywatelskim 😉 W internecie pełno trolli i fałszywych ekspertów… od wszystkiego. A już w dziedzinie zdrowia… gdzie w grę wchodzą gigantyczne pieniądze, to o uczciwe „prawdy” jest bardzo trudno! Przypominam historię „wyższości margaryny nad masłem”… opinia eksperta była uzależniona od zlecającego ekspertyzę. Dopóki nie poprzesz swoich słów… twarzą, to ja nie będę promował, tego co piszesz. Polecam zalogowanie się na moim blogu, poprzez prawdziwe konto z facebooka 😉 Pozdrawiam.

   Odpowiedz
 • Wiadomo że, wszystkie szczepionki są skażone czymś co powoduje autyzm, ale także epidemię raka.
  Ale Dzięki publikacji Johna Kamińskiego, Mamy w ręku bezpośredni dowód – „dymiący rewolwer”: nagalazę.

  Nagalaza blokuje wytwarzanie białka Gcmaf. A.Dzieci (im młodsze tym gorzej) nie mają jeszcze rozwiniętej osłonki mielinowej systemu nerwowego, tak więc każda dawka szczepionki, które zazwyczaj zawierają wirusy, aluminium, rtęć, formaldehyd, MSG czy też zwierzęce DNA powoduje autyzm, chorobę Parkinsona i Altzheimera, chorobę Aspergera, padaczkę, astmę, egzemę, alerie itd

  Zarówno raka, jak i pozostałe choroby w tym autyzm i Parkinsona, można bardzo prosto wyleczyć poprzez podawanie Gcmaf – białka łączącego się z witaminą D

  Odpowiedz
  • Dziękuję! No cóż… reklamodawcy się pchają 😉 Mój komentarz: ktoś, kto wynajdzie skuteczny lek, tylko na jedną chorobę wymienioną przez „Don Del La Angel” dostanie Nagrodę Nobla! Nie dajcie się nabierać na takich… głosicieli prawdy 😉

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *