poniedziałek, 4 grudnia, 2023
Jerzy JaśkowskiZdrowieŻycie Olsztyna

Uwaga grypa! Czy warto się szczepić? Dr Jerzy Jaśkowski

Co to jest grypa? Jest to choroba o stosunkowo łagodnym przebiegu, szczególnie w wieku dziecięcym. Mamy ok. 200 gatunków wirusów grypy, oraz ok. 60 gatunków koronawirusów i kilkadziesiąt gatunków wirusów zwanych adenowirusami czy rotawirusami, które powodują podobne objawy.

Przykładowo: na każde trzy przypadki grypy, jeden jest wywoływany przez koronawirusy.

Pomimo wiedzy, że grypę wywołują setki różnych wirusów, leczenie wszystkich przypadków było takie samo:

Leki przeciwzapalne lub przeciwgorączkowe, gorąca herbata z grogiem, cytryną.

Od ok. dekady wiadomo, że najlepsza, najskuteczniejsza i najtańsza jest kuracja węglem aktywnym.

W żadnym przypadku nie jest ona szkodliwa, nawet dla kilkumiesięcznych dzieci, ponieważ cząsteczka węgla jest tak duża, że nie przechodzi przez ścianę jelit.

Węgiel działa po prostu jak odkurzacz, zmiatając wszelkie toksyny i nie dopuszczając do rozwoju choroby.

Pomimo podania do wiadomości publicznej tej metody leczenia chorób wirusowych, ani rządy, ani Pig Pharma, nie są zainteresowane jej rozpowszechnieniem, z powodu utraty olbrzymich zysków.

Wystarczy zapoznać się z reklamami tzw. leków przeciwgrypowych w programach telewizyjnych, aby zrozumieć na czym polega obecnie rola Izb Lekarskich.

Jeszcze w 1992 roku biuletyny Izb podawały do wiadomości PT Lekarzy informacje, że rutinoscorbin czy podobne preparaty nie mają żadnego znaczenia w przypadku chorób wirusowych.

Obecnie natłok dezinformacji przy milczącej zgodzie Izb Lekarskich, jest bardzo wymowny. Sam musisz się domyśleć Dobry Człeku, co za tym stoi.

Podpowiem!

Pomimo minięcia 10 lat od ogłoszenia tzw. kodeksu przejrzystości, czyli ogłoszenia kto bierze łapówki, żaden z urzędników Izb Lekarskich czy urzędników państwowych – nie wspominając o tzw. ekspertach – nie ujawnił swoich powiązań z Pig Pharmą.

Przypomnę: jeszcze do niedawna w szczepionkach przeciwko grypie znajdował się Tiomersal, czyli rtęć.

W latach 2012/13 rtęć występowała w trzech, z sześciu szczepionek przeciwko grypie. W ampułkach zbiorczych najtańszych szczepionek ta rtęć nadal występuje!

Rtęć jest najgorszą neurotoksyną uszkadzającą centralny układ nerwowy, czyli nasz mózg. Podobna neurotoksyna to aluminium, także występująca w szczepionkach.

Synergistyczne działanie rtęci i aluminium potęguje uszkodzenie mózgu.

O tym wiedzą wszyscy naukowcy od lat, z wyjątkiem urzędników tzw. zdrowia publicznego, czyli np. PZH. Tacy znachorzy jak mgr prof. Gut czy Brydak.

Żadna ze szczepionek przeciwko grypie nigdy nie była testowana, jako potencjalnie rakotwórcza czy mutagenna, ani w kierunku upośledzenia płodności.

Były natomiast szeroko reklamowane przez pracowników tworu, zwanego Narodowym Instytutem Zdrowia Publicznego.

Sam musisz się domyśleć Szanowny Czytelniku, o co tu chodzi.

Podpowiem: raz w roku PZH obniża ceny szczepionek o 30%.

Innymi słowy, przez pozostałe 51 tygodni zarabia 30 % na każdej sprzedanej szczepionce. PZH jest zarejestrowany jako podmiot w Niemieckiej Izbie Handlowej.

Muszę także podkreślić, że żadna ze szczepionek nie była badana pod kątem bezpieczeństwa i skuteczności kobiet w ciąży i matek karmiących.

Nie przeszkadza to mgr prof. Brydak zachęcać, nawet jak sama mówi, przez biskupów, do szczepień tych biednych istot.

Czy to już jest działanie ludobójcze?

Podkreślam, wg CDC w okresie ostatnich 11 lat, choroby grypopodobne były wywołane w 86 % przez wirusy inne, aniżeli grypy.

Wirus grypy był aktywny tylko w 14 % przypadków. Tak więc maksymalna skuteczność szczepionki przeciwko grypie wynosi ok. 3,5 %.

Najbardziej merytoryczna organizacja lekarska Cochrane Library, podała do wiadomości, że nie znaleziono dowodów na korzyści ze szczepień przeciwko grypie i ich wartość jest podobna do mycia rąk.

VAERS odnotował tylko w roku 2012, ponad 84 000 powikłań po szczepieniach przeciwko grypie, w tym 1000 zgonów, 1600 przypadków GBS i ponad 4000 poronień.

Jest to od 1 do 5% wszystkich przypadków!

Tak więc chęć zysku Pig Pharmy, uśmierciła w jednym tylko roku, co najmniej 20 000 obywateli USA.

Oczywiście to ich sprawa, ale w Polsce to najbardziej znana znachorka warszawska mgr prof. Brydak namawiała do szczepień kobiety w ciąży i małych dzieci.

Sam musisz Szanowny Czytelniku domyśleć się:  dlaczego to robiła, przy milczącej zgodzie pozostałych pracowników PZH?

dr n. med. Jerzy Jaśkowski

Jeżeli ktoś jest zainteresowany tematem, to proszę przeczytać tekst Jerzego Jaśkowskiego, który opublikowałem 18 grudnia 2018 roku, czyli z okresu, gdy nikt jeszcze nie pomyślał o pandemii grypy, wywołanej koronawirusem, nazwanym COVID-19

SEZONOWE OGŁUPIANIE SPOŁECZEŃSTWA

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *