czwartek, 29 lutego, 2024
PolitykaŻycie Olsztyna

Rodacy! Do dzieła! Ruch Oburzonych apeluje!

Jan Sposób – Prezes Zarządu Ruchu Oburzonych przesłał mi dzisiaj wiadomość. Ponieważ list ma wielu adresatów to z czystym sumieniem przedstawiam go swoim czytelnikom.

Może ktoś z Was też ruszy dupę sprzed telewizora i zacznie działać, i nie będzie tylko narzekać.

Może przed głosowaniem 16 listopada zastanowicie się poważniej, na którą  listę i na jakiego człowieka oddacie swój głos?

Rodacy!

Parafrazując mistrza Jana Kochanowskiego – rzec by można: Nową przypowieść Polak sobie kupi: jak przed wyborami, tak i po wyborach głupi.

Jak można z czystym sumieniem w najbliższych wyborach samorządowych głosować na stare układy partyjne? Nie możemy ryzykować po raz kolejny by dać się „wystrychnąć na dudka”.

My, pokolenie „starszaków” jesteśmy słusznie oskarżani przez młodych, że oddaliśmy Polskę w ręce międzynarodowych korporacji, że kraj nasz stał się kolonią niewidzialnego okupanta.

Niegdyś dumny Naród, dziś staje się pośmiewiskiem świata, a młode pokolenie pozbawione jest wizji przyszłości.

Zawsze wierzyliśmy spreparowanemu wodzowi –  Wałęsa, Kwaśniewski, Tusk, Palikot czy inny gajowy… bo rzekomo innego wyjścia nie było.

Dziś nadal zastanawiamy się – lewica czy prawica? Czy może zawierzyć znanemu politykowi, który zmienił barwy i swój wizerunek medialny?

Mamy inne wyjście!

Może ostatnie: z wielkim trudem, bo bez medialnego rozgłosu, powoli, bo nikt tego nie finansuje, rodzi się ruch oddolny, nie wodzowski, nie partyjny ale polski, obywatelski Ruch Oburzonych.

Wspólnie z dziesiątkami organizacji patriotycznych, narodowościowych, niepodległościowych budujemy zręby własnego bloku wyborczego: KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność

Potrzebujemy wsparcia, pomocy ludzi oddanych Ojczyźnie i Narodowi. Trzeba:

Pouczyć ludzi, aby w swoich Gminach zakładali Komitety Wyborcze

KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność stwarza Wam taka możliwość. Jeszcze nigdy żadna partia, może z wyjątkiem partii śp. Leppera, nie zrobiła niczego dobrego dla Narodu polskiego.

I to nie jest wina ludzi z tych partii, bo taki jest system. Pora zrozumieć i powtarzać wokoło, że władzą jest Naród, nie żadna partia ani jej lider, choćby by nie wiem jak był wylukrowany.

Polacy!!!

Zbierzmy się wreszcie do kupy!!! Zakładajmy komitety obywatelskie w każdej gminie, mieście, powiecie. Zgłaszajcie na listy najlepsze córki i najlepszych synów tego Narodu.

Nie oglądajcie sie na żadne partie! W przyszłym roku w ten sposób wybierzemy Parlament i rząd. Potem prezydenta.

To się musi udać, tylko odrobinę wiary, a stanie się koleiny Cud nad Wisłą.

Przyjacielu!!!

Rusz dupę sprzed telewizora. Zgłoś się do koordynatora z twojego województwa. Listę znajdziesz na: www.oburzeni.org.pl Stań do wyborów: jesteś godzien być wójtem, burmistrzem czy radnym.

Pomóż sąsiadowi, w drodze do władzy, jeśli zasługuje na zaufanie. Dopilnuj, by w obwodowej komisji wyborczej dobrze policzono głosy.

I żeby nikt po drodze nie zmanipulował wyników. To są te kroki, dzięki którym możemy skruszyć zabetonowany układ władzy, mediów i finansów.

Więc do dzieła!

Jan Sposób 

Prezes Zarządu Ruchu Oburzonych

Pełnomocnik KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność na woj. lubelskie

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *