środa, 4 października, 2023
InformacjeScrabbleSport

Stawajcie do boju! Ostróda czeka na scrabblistów!

Tych, co trenowali pojedynki na koniach w Konojadach nie muszę namawiać, bo wiem, że wszyscy jak jeden mąż staną – w ten nadchodzący weekend – do boju w szranki, na ostródzkim zamku.

Dla miłośników scrabbli, mieszkańców Olsztyna i okolic, znów nadarza się nieczęsta okazja zadebiutowania w profesjonalnym turnieju. Tuż pod nosem, ponieważ Ostróda od Olsztyna leży… o rzut beretem… wiem co piszę, bo przez 3 lata dojeżdżałem do pracy w Komendzie Powiatowej Policji w Ostródzie.

Wystarczy, że jeden z rodziny weźmie udział w turnieju, a pozostali mogą doskonale bawić się na innych imprezach, których w Ostródzie latem jest… mnóstwo. 4 lipca odbędą się w ostródzkim amfiteatrze XII Mistrzostwa Polski STIHL TIMBERSPORTS Strażaków Ochotników. Początek o godz. 17. Wstęp wolny!

Można także odpoczywać aktywnie np. korzystając z wyciągu narciarskiego, który jest praktycznie tuż przy centrum Ostródy, naprzeciw zamku, na którym będą toczone scrabblowe pojedynki. Tym co kumają bazę przypominam, że tytułu sprzed roku będzie bronić gospodarz turnieju w Konojadach Grzegorz Łukasik. Ciekawe, czy los znów mnie z nim skojarzy do pojedynku. Jak na razie przegrywam 0:1.

Szczegóły rozgrywek: zapisy, godziny rozpoczęcia, odpłatność (debiutanci za free), imprezy towarzyszące tutaj: BLANKI W SZRANKI 

Stawajcie do boju! Rzucam rękawicę 😉 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *