środa, 21 lutego, 2024
PolicjaŻycie Olsztyna

Szusowanie pod kontrolą policji! Dobra zmiana się bawi!

We wtorek (31.01.2016 r.) o godz. 11:00 na Górze Czterech Wiatrów w Mrągowie, Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie zaplanowała uroczystą inaugurację służby patrolowej na zorganizowanych terenach narciarskich w województwie warmińsko-mazurskim.

W inauguracji wezmą udział m.in. Wojewoda Warmińsko-Mazurski Artur Chojecki, Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie mł. insp. Arkadiusz Sylwestrzak, Dyrektor Biura Prewencji Komendy Głównej Policji insp. Dariusz Minkiewicz.

Na spotkaniu tym zaprezentujemy i omówimy Państwu w jaki sposób policjanci będący na stokach wpływają na poczucie bezpieczeństwa.

Zespół Prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie

Ku Prawdzie: Ciekawa inicjatywa! Szusowanie w towarzystwie mundurowych z pewnością zmniejszy ilość śmiertelnych wypadków na warmińsko-mazurskich czarnych trasach zjazdowych, i ilość złamań na oślich łączkach!

Prognozuję, że policjanci na stokach wpłyną na zmniejszenie poczucia bezpieczeństwa tych, których na szusowanie zwyczajnie nie stać. Więcej mundurowych na stokach, to mniej ich w miejscach naprawdę niebezpiecznych. Ale pompa musi być! Wojewoda, dyrektor z KGP, komendant i… konfetti? grill? grochówka?… dobra zmiana się bawi 😉

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *