środa, 21 lutego, 2024
Życie Olsztyna

Odpowiedź Grzymowicza warta towarzysza! Antoni Górski

Po pięćdziesięciu jeden dniach otrzymałem odpowiedź ( cz. Icz. II) od Prezydenta Olsztyna na mój wniosek z listopada 2018 roku. Jak zwykle i w tym przypadku Prezydent Grzymowicz kluczy, posługuje się ogólnikami i odpowiada wymijająco. No… ale cóż?! Takiego mamy Prezydenta i oprócz ciągłego dobijania się bez rezultatu o to samo, nie pozostaje mi nic innego?!

Charakterystyczne, że tak wysoki rangą urzędnik, który nie chce nic zrobić w zakresie pozbycia się „szubienic” – do tej pory nie ujawnia prawdziwych powodów swojego niechciejstwa – posuwa się do wykrętów, ogólników i nie odnosi się merytorycznie.

Swoje nierobienie przerzuca natomiast na innych. W tym przypadku na MKiDN, Wojewodę, IPN, Wojewódzkiego Konserwatora, a nawet swoich współpracowników, koalicjantów – Samorząd.

Jeśli ma takie metody to, w każdej dogodnej chwili, za to co sam popsuje, albo nie dopatrzy, zrzuci winę na innych – swoich współpracowników i podwładnych.

Znamy to! To stara stalinowska szkoła. Zrobić bandytę oswobodzicielem a uczciwego winnym. A w obecnych czasach, w wolnej Polsce, wykazać się szczególną podłością i stawiać przed sądem represjonowanego i torturowanego za czasów komunizmu, za to że zniszczył przedmiot przestępstwa, sowieckie ścierwo – symbol totalitaryzmu.

Stańmy w obronie i wspierajmy kolegów, Kałudzińskiego i Kozioła, podczas rozprawy sądowej w Sądzie Okręgowym, dnia 16.01.2019r. o godz. 13.00, sala 131.

Towarzysze w naszej Ojczyźnie od dawna nie mają racji bytu. Niech pan w końcu, w pomniku wzniesionym z wdzięczności Armii Czerwonej, przestanie czcić zbrodniczą formację.

Jako od właściciela szubienic to od pana przede wszystkim zależy pozbycie się tego sowieckiego ścierwa. Ponawiam więc wniosek, mając nadzieję, że w końcu odniesie skutek.

Antoni Górski

 

 

2 komentarze do “Odpowiedź Grzymowicza warta towarzysza! Antoni Górski

  • Nieudolność tego polityka wciąż przyczynia się do tego, że Bałtycka w Olszynie całkowicie się zatyka. Były kwoty, projekty, które już przepadły, bo ten, od którego to zależało jest podły i zajadły

    Odpowiedz
    • Dziękuję! Romualdzie… Grzymowicz „podły i zajadły”? Sama Bałtycka to ciut za mało… może jeszcze jakieś przykłady na podłość i zajadłość Prezydenta? 😉

      Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *