sobota, 2 marca, 2024
Życie Olsztyna

Konsultacje społeczne a’ la Prezydent Grzymowicz. Krzysztof Wojciechowski

Krzysztof Wojciechowski z olsztyńskiego osiedla Redykajny, w programie Po stronie prawdy Telewizji TRWAM, nadanym na żywo z Olsztyna, 14 września br., opowiedział jak w praktyce, wyglądały konsultacje społeczne w sprawie budowy elektrociepłowni a’ la Prezydent Grzymowicz.

Krzysztof Wojciechowski – skrót KP, całość do obejrzenia:

Ja chciałem opowiedzieć krótkie zdarzenie. Jak wyglądają konsultacje pana prezydenta? Spotkanie z przewodniczącymi rad osiedli. Przyniósł pismo do siebie, proponując przewodniczącym podpisanie owego pisma, szukając poparcia rad osiedli.

Niestety, duża część przewodniczących, pod naciskiem zarządu miasta, zdecydowała się podpisać pismo. Miało być tylko w imieniu przewodniczącego, gdyż nie było konsultacji z radami osiedli. Zastraszeni… podpisali pismo.

Wyglądało to dziecinnie. Szczerze mówiąc nie przeczytali wcześniej tego pisma. Gdyby przeczytali, by wiedzieli, że tytułowane jest na 2014 rok, a mamy 2016 rok. Działali impulsywnie. Część próbowała się usprawiedliwiać, że ja tylko w swoim imieniu podpisuję. Jest to dialog bez konsultacji.

Adam Ślusarski:

Tak wyglądają konsultacje w Olsztynie panie ministrze. Warto wrócić do tej sprawy i przeanalizować dokumenty. Bardzo szkoda, że nikt z miasta nie pojawił się w naszym programie. Zlekceważył stację ogólnopolską, państwa przed telewizorami, jaki i własnych mieszkańców, wójta, burmistrza innych miejscowości i swoich radnych.

 

 

4 komentarze do “Konsultacje społeczne a’ la Prezydent Grzymowicz. Krzysztof Wojciechowski

 • Coś mieszkańcy Olsztyna cicho siedzą chyba pasuje im obecny prezydent U nas mamy całkiem dobrego prezydenta pozdrawiam

  Odpowiedz
  • Dziękuję! Macie takiego, jakiego wybraliście! My też mamy Prezydenta, którego wybraliśmy jako mniejsze zło 😉 Co do aktywności olsztynian… to wkrótce wpis z wypowiedzią Ireny Telesz-Burczyk. Zapraszam

   Odpowiedz
  • To nie całkiem tak, bo mój głos akurat nie był oddany na Grzymowicza.A ponadto jak zawsze wybory były sfałszowane.Moje serce było oddane Pis-owi, jednak obecnie wybory bojkotuję.Jedni i drudzy warci siebie!

   Odpowiedz
   • Dziękuję! Sfałszowane wybory Prezydenta Olsztyna? Proszę o dowody… insynuować można wszystko ;(

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *