czwartek, 28 września, 2023
Jerzy JaśkowskiZdrowie

Tresura społeczeństwa polega także na straszeniu rodziców odrą!

Jak można się zorientować –  śledząc media – obecnie mamy do czynienia z intensywnym tresowaniem polskiej ludności. Tresura polega np. na straszeniu Rodziców chorobą zwaną: ODRA.

Tak jak było do przewidzenia, tresurę czynią instytucje opłacane przez podatnika w rodzaju Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego PZH.

Zdecydowana większość osób zajmujących się demonizacją odry, jest opłacana z kilku stron.

Co ciekawsze, owa kamapania straszenia Rodziców nasiliła się po przyjeżdzie tzw. doradców amerykańskich do Ministerstwa Zdrowia.

Co to tak naprawdę jest ta odra?

W takiej kontrowersyjnej sytuacji najlepiej odwołać się do podręczników wydawanych przed zmianami politycznymi, albo w pierwszym okresie, zanim politycy nie zabrali się za naprawianie nauki.

Wg Oksfordzkiego Podręcznika Chorób Klinicznych z 1992 roku, wydanego przed monopolizacją prasy medycznej przez przemysł, znajdujemy informacje:

Odra  jest to choroba wirusowa – paramykowirus, który rozprzestrzenia się drogą kropelkową powodując katar, osłabienie,wysypkę. Charakterystyczne są tzw. plamki Koplika na śluzówce policzków, które wyglądają jak duże grudki soli. Wysypka o charakterze plamistym pojawia się za uszami w okresie od 3-5 dnia. Następnie rozprzestrzenia się na całe ciało i staje się zlewna. LECZENIE ; TYLKO IZOLACJA!!!! W krajach uprzemysłowionych na ogól choroba kończy się całkowitym wyzdrowieniem.

Ta cała choroba mieści się  na 10 cm bieżących druku [05 stroniczki] w podręczniku, który liczy sobie 800 stron. Podobne informacje znajdujemy w podręcznikach polskich.

Odra: nie ma leczenia swoistego. W odrze niepowikłanej stosuje się leczenie objawowe. Źródła jaskrawego światłą powinny być przyćmione z powodu światłowstrętu. Podaje się leki przeciwgorączkowe i uśmierzające kaszel. Podręcznik choroby pasożytnicze i zakaźne. Państwowe Wydawnictwa Lekarskie 1996.
Odra: leczenie objawowe, leki przeciwgorączkowe i uśmierzające kaszel. Właściwe pielęgnowanie, wietrzenie pokoju,  nieprzegrzewanie dzieci – Podręcznik dla średnich szkół medycznych. Państwowe Wydawnictwa Lekarskie 1998.

Czyli jak to z odrą wygląda od strony medycznej możecie się Państwo sami przekonać na podstawie cytatów z wymienionych podręczników. Cała reszta gazetowej wiedzy przedstawianej przez mass media, to tylko i wyłącznie chęć straszenia.

Problem polega na tym, że tacy deweloperzy szczepień jak np. dr Grzesikowski wypowiadający się w medexpress.pl z dnia 09.03.2015 udowadnia, że nie ma większego pojęcia o chorobach zakaźnych w ogóle,  a  o odrze w szczególe, ponieważ nie zna nawet informacji zawartych w Podręczniku dla średnich szkól medycznych.

Wspomnę tutaj o Głównym Inspektorze Sanitarnym p. Marku Posobkiewiczu, któremu jak sam to udowodnił o wiele lepiej wychodzi rapowanie aniżeli ochrona sanitarna ludności np. kontrola zanieczyszczenia żywności pestycydami.

Wystarczy zapoznać się z jego wypowiedzią dla medexpress-u  z 02.05.2018 roku.

A wypowiedź rzeczniaka prasowego Porozumienia Rezydentów OZZL dyskwalifikuje nowe programy nauczania wprowadzane do szkół medycznych.

Nie dosyć, że wypowiedź jego świadczy o minimalnej wiedzy z zakresu epidemiologii i historii medycyny w ogóle, jak i o odrze jako chorobie w szczególności.

Mało tego, ten człowiek ma wyraźne zapędy do faszyzacji. Podobno w Polsce  nagłaśnianie i porpagowanie  faszyzmu jest karalne. Jak widać nie dotyczy to medycyny. Medpxpress z 04.05 2018 r.

Powikłania po odrze:

W krajach o wysokiej stopie życiowej choroba kończy się całkowitym wyzdrowieniem. Kraje o niskiej stopie życiowej to kraje afrykańskie.

Poniżej przytaczam parę  uwag z innego ulubionego mojego podręcznika dr. Józefa Wartaka wydanie PZWL 1962 roku, na temat odry. Wg podręcznika dr Wartaka najważniejsze w odrze jest:

położenie dziecka w dobrze wietrzonym zaciemnionym pokoju. W związku z stanem zapalny oczu dobrze jest przemywać powieki 2% kwasem bornym lub innym środkiem antyseptycznym. Pan dr Wartak proponuje podawanie w przypadku podwyższonej temperatury leków obniżających ją, oraz w przypadku kaszlu podawanie kodeiny.

Zdaję sobie doskonale sprawę, że dzisiejsi lekarze nie mają podstaw do pisania złożonych recept, a farmaceuci zmienili się w sprzedawców gotowych produktów.

I osiągnęliśmy taki postęp tylko i wyłącznie dzięki Unii Europejskiej i tzw. globalizacji czyli urawniłowce.

Zamiast przebycia choroby nie wymagającej leczenia, experci namawiają Ciebie, Szanowny Czytelniku do szczepienia.

Możesz  więc zafundować swojemu dziecku poprzez szczepienie wg ulotki dołączonej do ampułek szczepionki:

1 – zapalenie tkanki podskórnej, 2 – odrę o nietypowym przebiegu, 3 – gorączkę, omdlenie, zawroty głowy, drażliwość, 4 – zapalenie naczyń krwionośnych, zapalenie trzustki, zapalenie ślinianek, 5 – cukrzycę, trombocytopenię, plamicę, regionalne zapalenie węzłów chłonnych, 6 – wstrząs anafilaktyczny, obrzęk naczynioruchowy, 7 – encefalopatię czyli uszkodzenie mózgu, 8 – zapalenie stawów, 9 – podostre twardniejące zapalenie mózgu SSPE, rozsiane ostre zapalenie mózgu, 10 – zespół Guilliana – Barre , padaczkę,  ataksję, wielonerwową polineuropatię, 11 – porażenie mięśni ocznych, parestezje.

Co się dzieje po takich szczepieniach, przedstawił 08 marca 2014 roku, chiński raport:  O powikłaniach wymagających pobytu szpitalnego dzieci.

Okazało się, że aż 42,5%  dzieci hospitalizowanych z powodu powikłań  to dzieci po szczepieniach!!!

Zupełnie podobne wnioski co do skutków ubocznych szczepień wyciągnęli polscy naukowcy. Widać, że to piśmiennictwo także nie jest znane ani burokratom z Ministertwa, ani z Izb Lekarskich.

Zależność pomiędzy realizacja szczepień skojarzoną szczepionką przeciw odrze, śwince i różyczce a liczbą rozpoznawalnych przypadków autyzmu u dzieci. Przegląd Epidemiologiczny 2008. tom 62. nr 3.

Inna publikacja również polska;  Problemy gastroenterologiczne pacjentów z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Neurologia Dziecięca nr 38 2010. Wprowadzanie szczepień przeciwodrowych w Polsce – brak zrozumienia lekarzy i niechęć rodziców.

W literaturze medycznej można odnaleźć wzmianki o atmosferze, jaka panowała w okresie wprowadzania masowych szczepień przeciwodrowych.

Ani dla lekarzy, ani dla rodziców szczepienia nie były długo oczekiwanym zbawieniem, i wielu z nich nie widziało potrzeby masowych szczepień wszystkich dzieci.

Pod koniec lat 60-tych panowały rozbieżne poglądy na temat prawdopodobnego powszechnego stosowania szczepień przeciwodrowych w Polsce:

Część dzieci szczepionych ma duże reakcje poszczepienne, najczęściej w postaci wzrostu ciepłoty i krótkotrwałej wysypki, imitującej lekki przebieg odry. Dlatego poglądy na celowość powszechnego stosowania szczepień przeciwodrowych są rozbieżne. Większość pediatrów jest zdania, że szczepić wszystkie dzieci należy w tych krajach, w których przebieg odry jest ciężki. – Inforamcje PZH.

Dopiero tzw pożyczki genseka E.Gierka, agenta Kominternu [coś za coś], i wprowadzenie przymusu szczepień zaowocowało kontynuacja tego mało chwalebnego procederu.

Dlaczego nagle w Polsce ta nagonka na szczepienai MMR tj przeciwko odrze?

Wydaje sie, że tym czymś był wyrok sądu włoskiego przyznający odszkodowanie właśnie rodzinie dziecka poszkodowanego przez szczepionkę MMR, czyli tą odrową.

23 września 2014 roku sąd w Mediolanie, przyznal wysokie odszkodowanie rodzinie dziecka, u którego po szczepieniu wystąpił autyzm. Dziecko otrzymało 3 dawki szczepionki Infanterix hexa dopuszczonej w POlsce!

Infanterix hexa to szczepionka reklamowana przez wakcynologów przeciwko polio, błonicy, tężcowi, WZW B, krztuścowi, i Hemophilus influense B.

Szczepionka ta zawiera dodatkowo takie trujące związki jak: aluminium – odpowiedzialne za demencję, rtęć -neurotoksyna. Połączeni tych dwu neurotoksyn zwielokrotnia toksyczne oddziaływanie na mózg.

We Włoszech szczepionka została zakazana.

Przewodniczący składu sędziowskiego Nicola Di Leo, oparł się m. in. na 1271 stronnicowym raporcie producenta GSK, głównego sponsora Medycyny Praktycznej, uważanej w POLSCE ZA CZASOPISMO MEDYCZNE.

A jak możesz się przekonać Czytelniku w Polsce nawet streszczenia tego raportu nie pokazano.

Szczepionka ta powoduje jeszcze, wg tego raportu: niedokrwistość hemolityczną, małopłytkowość, plamicę małopłytkową, samoistną plamicę, ropnie w miejscu wstrzyknięć, chorobę Kawasaki, zapalenia mózgu  encefalopatię, palmnie Schonleina – Henocha, reakcję alergiczne.

Już zresztą wcześniej 23 maja 2012 roku, sąd we Włoszech – Rimini uznał, że szczepionka MMR spowodowała autyzm u dziecka.

Sędzia Lucio Ardgo oparł się na dowodach przedstawionych przez licznych ekspertów i biegłych sądowych. Oczywiście pomimo, że uzasadnienie jest jawne, nie dopuszczono do opublikowania go w Polsce.

15 miesięczny chłopiec otrzymał szczepionkę i bezpośrednio po szczepieniu doszło do uszkodzenia układu pokarmowego. W ciągu roku postawiono diagnozę autyzmu.

Sąd uznał, że dziecko zostało nieodwracalnie uszkodzone przez szczepionkę przeciwko odrze, różyczce i śwince, zwaną trójwartościową MMR.

Jest to ta sama szczepionka, której skutki badał dr Wakefield już w 1989 roku. I udowodnił, że powoduje uszkodzenia przewodu pokarmowego.

Matactwa i krętactwa użytecznych trolli spowodowały, że szczepionki nie wycofano od razu w obrotu i dzieci musza chorować i umierać!

Ze względu na coraz liczniejsze wyroki sądowe, firma czyni gwałtowny wysiłek aby sprzedać wszystko co się zdąży, przed wprowadzeniem całkowitego zakazu dystrybucji tej szczepionki.

Dodatkowo potwierdza to fakt nie istnienia wirusa odry. W toczącym się przed rokiem procesie, wakcynolodzy nie potrafili przedstawić dowodów istnienia wirusa odry.

Jeżeli wirusa odry nie ma, to co oni naszym dzieciom wciskają pod postacią szczepionki MMR?

Niestety, tak zwane sławy medyczne szybko pochowały głowy w piasek i udają że problemu nie ma. Ale nieszczepiący, to ewidentne straty dla koncernów farmaceutycznych.

Trzeba więc coś z tym zrobić. Najlepiej zastosować kary i przymus.

Eksperci z Instytutu Kocha występowali jako biegli przed sądem i nie umieli, lub nie chcieli, przedstawić żadnych prac naukowych świadczących o istnieniu wirusa odry.

Rząd szwedzki ogłosił, że przymus szczepień jest niekonstytucyjny!

Ciekawe co wymyślili ci Szwedzi?  Przecież w Polsce twierdzi się, że to jest zgodne z konstytucją.

dr n. med. Jerzy Jaśkowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *