sobota, 18 maja, 2024
Sport

18 minut, które zabiły Brazylię!

Coś niesamowitego i nieprzewidywalnego! Już po pierwszej połowie meczu BrazyliaNiemcy wiemy, że w finale mundialu zagra na 100% reprezentacja Niemiec.

W 18 minut zaaplikowali Brazylijczykom 5 goli. Ten czas to gra Niemców jak Brazylijczyków, w ich najlepszych czasach. Piłka od nóżki do nóżki, i do bramki. Julio Cezar wyjmował piłkę z bramki 4 razy w 6 minut! To nawet na orliku, gdy gramy zupełnie amatorsko, rzadko się trafia taka efektywność jednej drużyny i indolencja drugiej.

Z sympatii do Brazylii życzę im, by takim wynikiem ten mecz już się zakończył. Strach pomyśleć, co będzie się działo w drugiej połowie, jeżeli Niemcom nadal będzię się chciało grać na takich obrotach jak w pierwszej połowie.

No i gratulacje dla “naszego” Mirosława Klose! Strzelając szesnastego swojego gola, został samodzielnym liderem w ilości strzelonych bramek na MŚ wyprzedzając dotychczasowego współlidera Ronaldo.

23:55 – I skończyła się gehenna Brazyli. Na otarcie łez gol Oscara w 91 minucie meczu i ostateczny wynik 7:1 dla Niemców.

W 18 minut Niemcy rozgromili Brazylię. Czy są do zatrzymania w finale? Śmiem wątpić… ale w piłce nożnej różne cuda się zdarzają… i to jest piękne 🙂

13 komentarzy do “18 minut, które zabiły Brazylię!

  • Dziękuję! Obyś się mylił 🙂 Może Brazylia się “spręży” by choć z honorem pożegnać MŚ… holendrzy chyba nie będą mieć tak silnej motywacji…

   Odpowiedz
 • Od dziecka jestem kibicem drużyn z Ameryki Płd..porażka Brazylli boli,ale ja pozostaję przy swoich ulubieńcach..Teraz Argentyna…Jestem absolutnie przekonany ,że zwyciężą..

  Odpowiedz
  • Dziękuję! Sercem też będę za Argentyną… ale boję się, że nie skończy się nawet na 3:0 dla Niemców! Niemcy to zgrana maszyna, Argentyna to kilku dobrych indywidualistów oczywiście z cwanym lwem na czele 🙂

   Odpowiedz
  • Dziękuję! W przypadku Brazylii to i tak już jest… klęska! Pele dzisiaj zaśpiewał: Brazylia MŚ za 4 lata! 🙂

   Odpowiedz
  • Dziękuję! Też bym tego chciał… 🙂 Holendrzy grają “weselszą” piłkę!

   Odpowiedz
 • Sportem się nie interesuję ale ten mecz obejrzałem. Kibicowałem Brazylii ale jakoś mało skutecznie.

  Odpowiedz
  • Dziękuję! Ja oglądałem pilnie pierwszą połowę, później nie chciałem patrzeć na mordęgę Brazylii…

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *