czwartek, 25 lipca, 2024
Życie Olsztyna

Cenzura w Polsce działa!

W niedzielę późnym wieczorem napisałem komentarz do tekstu o otwarciu Parku Centralnego, który zamieściła orientacja.pl. W komentarzu wytknąłem błędy merytoryczne, które zauważyłem w tekście i podałem linka do swojego wpisu o otwarciu Parku Centralnego z prawdziwymi informacjami!

Po godzinie chciałem sprawdzić, jak mój komentarz został odebrany przez innych czytelników tego portalu.

Niestety… mój komentarz został usunięty i zablokowano mi możliwość dodawania dalszych komentarzy z mojego IP!

Komentarze
źródło: orientacja.pl

 

Bez słowa uzasadnienia! Bez przeprosin za błędne informacje! Pełna ignorancja i brak profesjonalizmu dziennikarzy i cenzorów orientacji.pl.

Urzędu na Mysiej nie ma, ale cenzura w Polsce działa!

Czy w poniedziałkowej Gazecie Olsztyńskiej napiszą, co ja robiłem na otwarciu PC?

Czy dalej media będą twierdzić, że to profesor Stanisław Czachorowski grał w scrabble i planuje zorganizować turniej w przyszłym roku?

Muszę to sprawdzić.

22 lipca 2014 r. – sprawdziłem… napisali: prof. Stanisław Czachorowski, … w sobotę dał popis gry w scrabble! No cóż … Gazeta Olsztyńska szeroko opisała chwalebną aktywność profesora. A aktywność jakiegoś tam magistra Stanisława Olsztyna zupełnie ich nie interesuje. Dla mnie wniosek: za dużo jest Olsztyna w Olsztynie! Cenzura w Polsce działa!

 

2 komentarze do “Cenzura w Polsce działa!

  • Z jednym redaktorem wdałem się kiedyś w dyskusję. Zarzucałem mu brak obiektywizmu. Skończyło się tylko na tym, że obrażał mnie. Innych argumentów nie miał. Nie pamiętam z jakiej był gazety.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *