piątek, 19 lipca, 2024
Rozmowy o OjczyźnieŻycie Olsztyna

Jerzy Siwkiewicz – Zasady skutecznej sprzedaży a techniki manipulacyjne

22.05.2019 – Wykład Jerzego Siwkiewicza dla słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku “Na Szlaku Św. Jakuba” zatytułowany: Zasady skutecznej sprzedaży a techniki manipulacyjne. Rady przydatne dla wszystkich: jak ustrzec się zakupu cudownych towarów i nie dać się nabrać na 70 % promocyjne.

Jeżeli od czasu do czasu dzwonią do Ciebie z promocyjną ofertą zakupu towaru lub usług, albo namawiają na pójście na spotkanie prezentacyjne to możesz być pewien, że jesteś potencjalną ofiarą zawodowego sprzedawcy, który stosując odpowiednie techniki manipulacyjne, spróbuje wcisnąć Ci towar za cenę nawet 20 razy większą, niż w rzeczywistości towar jest wart!

Nie będę tu rozpisywał się więcej na temat wykładu… napiszę tylko tyle, że Jerzy Siwkiewicz to fachowiec pełną gębą w tym zakresie i poświęcając godzinkę na wysłuchanie tego wykładu, możecie uniknąć dużych kłopotów finansowych.

Jerzego Siwkiewicza wsparł swoim doświadczeniem Krzysztof Wojciechowski, którego rady oparte na doświadczeniu zawodowym, także zostały przyjęte z dużą aprobatą słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *