wtorek, 3 października, 2023
Jaka jest Twoja prawda?MuzykaTop artykułówŻycie Olsztyna

Liczą się ludzie, którzy są w Chrystusie! Rafał „Grochal” Grodzki

Wracając z pracy często przechodzę przez olsztyńskie Stare Miasto. W piątek – 28 sierpnia – już przy Wysokiej Bramie usłyszałem, że ktoś… rapuje na Scenie Staromiejskiej. Zanim doszedłem do sceny usłyszałem i zapamiętałem charakterystyczny szlagwort: wojownicy Chrystusa… 

 

 

Niestety, gdy doszedłem przed scenę, już raper nie śpiewał, a przeszedł do monologu. Wyciągnąłem aparat i włączyłem nagrywanie.

8 minut, które nagrałem to było podsumowanie spontanicznego występu – jak się później dowiedziałem – chrześcijańskiego rapera Rafała „Grochala” Grodzkiego w Olsztynie.

To było przesłanie do słuchaczy, wezwanie do… nawrócenia się i bycie w Chrystusie. Czyli Rafał Grodzki to muzyk i kaznodzieja! Brawo!

Dla zachęty do obejrzenia całego przesłania Rafała Grodzkiego, cytuję kilka zdań:

Rafał Grodzki:

A wiecie co się wtedy stało, kiedy się nawróciłem? Znienawidziłem wszystko to, co oferuje ten Świat!

Bo wszystko to, co oferuje ten Świat – wygoda życia, ta jakość życia związana z tym co przemija – to wszystko jest jedno wielkie gówno!

Pomoc dla biednych w dzisiejszych czasach, wiecie ile jest warta? Nic! A wiecie dlaczego? Bo pomagasz biednym, którzy idą do piekła! Więc co ci z tej pomocy? Wiecie kto się liczy?

Liczą się ludzie, którzy są w Chrystusie!

 

Koncert dla Olsztyna i świadectwo nawrócenia

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *