sobota, 18 maja, 2024
Kukiz'15PolitykaŻycie Olsztyna

Nie będę kandydował na prezydenta Olsztyna! Andrzej Maciejewski

Idąc dzisiaj na spotkanie członków i sympatyków Stowarzyszenia na rzecz nowej Konstytucji Kukiz’15 – jako dziennikarz – miałem zapytać się Andrzeja Maciejewskiego o jego prawdę, o zmieceniu z wyborczej sceny Jednomandatowych Okręgów Wyborczych – dla mnie to już fakt – i o przyszłoroczne wybory samorządowe.

 

Spotkanie tak się potoczyło, że nie miało sensu późniejsze przepytywanie posła w powyższych kwestiach.

Co poseł Kukiz’15 Andrzej Maciejewski myśli o majstrowaniu przy ordynacji wyborczej, powiedział już we wstępnej wypowiedzi, którą zamieszczę… wkrótce.

W toku dyskusji Andrzej Maciejewski oświadczył:

Nie będę kandydował na prezydenta Olsztyna!

Dlaczego? Bo jest… zarobiony!  No coż… Jerzy Szmit niedawno ogłosił, że rezygnuje z funkcji podsekretarza stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa, ponieważ już był tak zarobiony, że nie wiedział biedaczek w jakim hotelu się budził!

Andrzej Maciejewski też przewiduje jeszcze multum wyjazdów i ogrom pracy na rzecz… i tu już mam kłopot w sformułowaniu tego celu!

Co chce jeszcze uzyskać Kukiz’15 w tym Sejmie dla wyborców? Nową Konstytucję? JOW-y na wszystkich szczeblach? A może rozwalenie układu pomagdalenkowego?

Czy poseł ma zaćmę? Andrzeju! W tym Sejmie nie uzyskacie już niczego, o co poszliście niby walczyć! Teraz zostały Wam 2 lata na… miękkie lądowanie.

Wiadomo, że jako kandydat na prezydenta Olsztyna nie miałbyś żadnych szans. Jesteś chyba świadomy, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki ? 😉

Zapraszam do komentowania decyzji posła Andrzeja Maciejewskiego, członków i sympatyków Stowarzyszenia na rzecz nowej Konstytucji, a także innych mieszkańców Olsztyna. Może żałujecie, że poseł nie wystartuje w wyścigu do olsztyńskiego ratusza?

 

 

źródło: Ryjbook
Dziękuję! Szanowny Panie Pośle… Andrzeju… “posłem się BYWA”! Swięta racja 😉 Tylko, że w naszej biednej Ojczyźnie większość posłów zasiada w Sejmie z łaski “prezesa”, a Wy z Kukiz’15 jesteście posłami… ze zdrady Pawła Kukiza 3.000 prawdziwych woJOWników!  Życzę Tobie i innym sejmowym wybrańcom P.K. dalszych sukcesów w rozwalaniu układu pomagdalenkowego! 😉
Piotr Lisiecki
źródło: YouTube
Dziękuję! Ci, co naprawdę interesują się polityką to wiedzą skąd się biorą “jedynki” i inne “biorące” numery, nie tylko na listach Kukiz’15. Polecam artykuł Gdzie jest Solidarność? Przed wyborami miesza w szambie! Mnie Paweł Kukiz powiedział, że jestem za stary na “jedynkę” i obiecał 20-stkę! Lista Kukiz’15 w okręgu 35 skończyła się chyba na 17-stce 😉

 

4 komentarze do “Nie będę kandydował na prezydenta Olsztyna! Andrzej Maciejewski

 • W mojej ocenie Pan Poseł Andrzej Maciejewski, przestał być wart zainteresowania, gdy przybył do mojej gminy, czyli Gminy Purda i po spotkaniu, gdy słońce naszej gminy (na początku kadencji), dziś w mojej ocenie, najbardziej podły, najgorszy, wójt w historii gminy, opisał to spotkanie w swoich propagandówkach. Tam Pan Poseł, rzekomo zachwycał się nad pomysłami wybrańca PURDZKIEGO ludu i nie zareagował, na sposób przestawienia jego spotkania. Od pańskiej wizyty minęło trochę czasu i nadal mamy ludzi bez bieżącej wody, pijących gnojówkę, nieprzejezdne drogi do miejscowości (jeżeli Pan sobie życzy pokażę) ale mamy zabawy na rozpoczęcie i zamknięcie sezonu kulturalnego! Panie pośle podsuwam kolejny pomysł chorego umysłu, budowa największego w Europie placu zabaw o nazwie PURDOLANDIA, proszę się zachwycać, właśnie, podłość gminy, ogłosiła w tej sprawie konsultacje, ale uważa Pan, bo gdy wygłosi Pan inną opinię, to kłamca, podły człowiek, wezwie Policję i będzie Pan odpowiadał za zakłócenie porządku publicznego (oczywiście mogą panu naskoczyć – immunitet), tak jak ja, gdy wypowiadałem się na innym spotkaniu! A może tym tematem się Pan zainteresuje, dlaczego takie działania prowadzi Policja i marnuje na to nasze pieniądze oraz czas, zamiast ścigać bandytów, którzy 100-to metrów od Posterunku Policji w Purdzie, w biały dzień, okradli i ograbili, o mały włos nie pozbawili życia, kobietę w jej domu!? Prawda, że ciekawa propozycja, może się Pan nią zajmie, mimo tego, że kopię Pana w część poniżej pleców, ale przypominam, mam do tego prawo, jest Pan moim POSŁEM?! Obiecuję Panie Pośle, że jeszcze w życiu się spotkamy! Myślałem, że zobaczymy się w przyszłym roku, przy wyścigu do ratusza w Olsztynie (szczerze żałuję, że nie)! W tej sytuacji zobaczymy się przy wyborach, gdy będzie Pan startował na POSŁA lub SENATORA i zapewniam nie będę osobą, która będzie Pana popierała (oczywiście może to Panu “dyndać” – nie obrażę się)!
  Z uszanowaniem
  Andrzej Adamowicz

  Odpowiedz
 • Stanisławie chyba masz żal do Maciejewskiego że to on w Sejmie a nie ty? Startuj teraz a może się uda ja zagłosuje na ciebie!

  Odpowiedz
  • Dziękuję! Żal? Do Maciejewskiego? A czym on zawinił wobec mnie?! On zrobił to, co każdy polityk by uczynił na jego miejscu. Paweł Kukiz wybrał… młodszego i spolegliwego 😉 Co do startu… mam już propozycję… ale się waham 😉

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *