piątek, 1 marca, 2024
Jaka jest Twoja prawda?Kukiz'15Polityka

Kosztem Polski załatwiają swoje sprawy! Andrzej Maciejewski

Andrzej Maciejewski – poseł Kukiz’15 – w odpowiedzi na moje pytanie: jaka jest Twoja prawda? – przedstawił swoją prawdę o ostatnich wydarzeniach w Sejmie: blokadzie mównicy, okupacji krzesła marszałka i próbie sparaliżowania prac nad uchwaleniem budżetu na 2017 rok.

Pytanie posłowi z naszego okręgu wyborczego, zadałem przy okazji spotkania otwartego członków i sympatyków Stowarzyszenia Kukiz’15, które miało miejsce 21 stycznia 2017 r. w olsztyńskiej Izbie Rzemiosła i Przedsiębiorczości.

Ku Prawdzie: Andrzeju, jaka jest Twoja prawda o ostatnich wydarzeniach w Sejmie?

Andrzej Maciejewski:

To, co wszyscy mieli okazję obserwować od miesiąca  jest chyba jednoznaczne. Opozycja totalna sparaliżowała nie tylko pracę Sejmu, ale i dostęp do fotela marszałka.

Konsekwencją tychże działań było zblokowanie głosowań nad poprawkami budżetowymi. Ostatecznie mamy zakończenie prac legislacyjnych nad budżetem… budżet jest podpisany.

Platforma i Nowoczesna ma awanturę w rodzinie, ma kryzys przywództwa, ma kryzys ideowy. Najgorsze w tym wszystkim jest, że te dwa ugrupowania kosztem Polski załatwiają swoje sprawy

KP: jaką rolę widzisz w tej całej sytuacji Kukiz’15?

Kukiz’15 jest konsekwentny od samego początku… tak jak się rozpoczęło wszystko 16 grudnia. Jednoznacznie od początku wskazywaliśmy… miejsce posłów jest na sali plenarnej!

Posłowie mają pracować nad budżetem, nad uchwałami, nad ustawami, a jednocześnie nie pozwoliliśmy sobie na wmieszanie w awanturę między PO, Nowoczesną, PSL i Prawo i Sprawiedliwość.

Nie chcemy aby klub Kukiz’15… stowarzyszenie…  było wmieszane w partyjniactwo i rozgrywki partyjne, które nie ma nic wspólnego z interesem państwa i obywateli!

Platforma i Nowoczesna kosztem Polski załatwiają swoje sprawy! To clou prawdy Andrzeja Maciejewskiego – posła Kukiz’15 – o ostatnich wydarzeniach w Sejmie: o blokadzie mównicy, o okupacji krzesła marszałka, o próbie sparaliżowania prac nad uchwaleniem budżetu na 2017 r.

 

2 komentarze do “Kosztem Polski załatwiają swoje sprawy! Andrzej Maciejewski

 • Wspieramy polski rząd PiS-u w walce z korupcją w Polsce. Czas na zmiany !!!!!!
  Tak oto, zupełnie niechcący, Bogusław Biedrzyński udowodnił, że po ośmiu latach nieprzerwanych rządów PO-PSL Polska istnieje jako „PAŃSTWO PRAWNE„ równie realnie, jak granica syryjsko – węgierska, o której również wspomina Ewa Kopacz.
  Sędzia Daniel Strzelecki (Bolesławiec Jelenia Góra) winien więc odpowiadać za rażące naruszenie prawa !
  Polska Rzeczpospolita Korupcyjna sedziego daniela strzeleckiego z Bolesławca.

  Odpowiedz
  • Dziękuję! No to mamy cud!!! Niechcąco coś udowodnić… to naprawdę sztuka nie z tej ziemi 😉

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *