piątek, 21 czerwca, 2024
Jaka jest Twoja prawda?KulturaŻycie Olsztyna

Robert Biedroń: Robisz super piar dla Olsztyna!

Koszulkę Kocham Olsztyn zaprojektowałem już blisko 3 lata temu. Od początku pracy przy tym projekcie, moim zamiarem była promocja miasta, w którym mieszkam, wraz z propagowaniem blogu Ku Prawdzie

Wielokrotnie idąc ubrany w tę koszulkę – nie tylko po Olsztynie – byłem zaczepiany i pytany: skąd ją mam i gdzie ją można zakupić?

W ten sposób kilka sztuk trafiło w Wasze ręce. Obecnie może ją nabyć każdy, kto zechce mnie wspomóc. Szczegóły na stronie Wspomożecie?

Spontaniczne uznanie dla mojego projektu koszulki wyraził Robert Biedroń. W rozmowach kuluarowych, po spotkaniu z czytelnikami jego książki Pod prąd mówił, że on robi dobry i prawdziwy piar Olsztynowi, nie tylko w książce.

Bez chwili wahania powiedziałem: dziękuję w imieniu Olsztyna! Ponieważ, co by nie mówić, jestem Olsztyn 😉

Wtedy Robert Biedroń spojrzał na mnie, i na widok koszulki powiedział:

oooo… robisz super piar!

Poniżej zamieszczam filmik z całej tej sytuacji, wraz z zapisem mojej pracy jako blogera, który chciał zadać bohaterowi spotkania, swoje firmowe pytanie: jaka jest Twoja prawda?

Jak już mogliście się przekonać, Robert Biedroń jest człowiekiem otwartym i przyjaznym innym, dlatego nie spotkała mnie i w jego przypadku… odmowa.

Dziękuję!

Po spotkaniu i rozmowie z Robertem Biedroniem, mogę teraz wszem i wobec głosić, że super piar dla Olsztyna robi prezydent Słupska, i … Ku Prawdzie. Przez minione dwa lata, tego nie zauważyły, ani władze miasta, ani lokalne media. W ich oczach super piar dla Olsztyna – w Polsce – robią takie osoby jak: Czesław Jerzy Małkowski, czy Adam Kall. De gustibus non est disputandum 😆

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *