piątek, 12 kwietnia, 2024
InformacjeŻycie Olsztyna

Nowak, co Wy tam palicie? Zakorkowany komin w MPEC-u!

15 grudnia 2016 r. – Marian Piwcewicz poinformował swoich sympatyków, zebranych w Sądzie Pracy, że w olsztyńskim MPEC-u doszło do niecodziennej sytuacji. W wyniku utylizowania, spalania dużej ilości dokumentów w kotłach do tego niedostosowanych, został zakorkowany komin, poprzez zapchanie filtrów. Nowak, co Wy tam palicie?

Dzisiaj w olsztyńskim Sądzie Pracy miała się odbyć pierwsza rozprawa z powództwa Mariana Piwcewicza, przeciwko olsztyńskiemu MPEC-owi.

Sąd miał rozstrzygnąć, czy słusznie pracodawca Mariana Piwcewicza – MPEC Olsztyn – wlepił mu naganę za wystąpienie publiczne, które ja miałem okazję Wam relacjonować we wpisie: Marian Piwcewicz rzuca tło na losy MPEC-u i może być wyrzucony z pracy.

W Sądzie Pracy okazało się, że SSR Grażyna Giżewska-Rozmus – skąd ja ją znam? 😆 –  zaniemogła i rozprawę odwołano, bez poinformowania składającego pozew!

Marian Piwcewicz udzielił mediom zebranym w sądzie – Ku Prawdzie i Debata – krótkiego wywiadu.

Istotną informacją jaką nam przekazał – oprócz podania nowego terminu rozprawy – była wiadomość o trwającej w MPEC-u utylizacji dokumentów.

Likwiduje się dokumenty, które zostały wytworzone później niż 5 lat temu, zgodnie z procedurą ISO.

Sęk w tym, że lege artis mogą być spalane dokumenty, dowody umożliwiające poznanie istoty planów właściciela firmy, Prezydenta Miasta Piotra Grzymowicza i Zarządu MPEC-u z Konradem Nowakiem na czele, zmierzających do wybudowania spalarni i pełzającej prywatyzacji mienia komunalnego.

Wypowiedź Mariana Piwcewicza – i nie tylkow poniżej zamieszczonej relacji filmowej.

Zapraszam do obejrzenia.

 

 

 

 

anna-stanulewicz
źródło: facebook
Ku Prawdzie: Dziękuję! Wnioski bardzo logiczne! Zacieranie śladów… trwa i ma trwać! 😆  😎
przemyslaw-rusiecki
źródło: facebook
Ku Prawdzie: Dziękuję! Co mi pier… za uszami Rusiecki! Wy wyżej wała nie podskoczycie! 😆
wlodzimierz-kuligowski
źródło: facebook
Ku Prawdzie: Dziękuję! Kwestia… czyj strach?! W każdej firmie – od czasu do czasu – robi się czystkę… zgodnie z procedurami 😆
stefan-paszcza
źródło: facebook
Ku Prawdzie: Dziękuję! Fakt… biedna Polska… okradana i niszczona od 1939 roku! 👿

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *