niedziela, 3 marca, 2024
PolitykaŻycie Olsztyna

Jacek Pachucki: Budowa spalarni niweczy wszelkie nadzieje na pozytywne zmiany!

Jacek Pachucki ze stowarzyszenia Chrześcijańska Wspólnota Samorządowa – 22 marca 2016 r. – na spotkaniu w olsztyńskiej Izbie Rzemiosła i Przedsiębiorczości, zorganizowanym przez biuro poselskie Iwony Arent realizował plan, który ogłosił na Facebookowym profilu:

Wychodzimy z etapu „Burzy w szklance wody”! Naszym zadaniem jest dotarcie z informacją o przekrętach śmieciowo-spalarniowych do mieszkańców Olsztyna i Regionu.

Będą interpelacje i pytania o powód bezczynności władz regionu, państwowych i służb stojących na straży praworządności. Nie damy zamieść olsztyńskich śmieci pod PSL/SLD-owski dywan.

Żądanie przyspieszonych wyborów samorządowych w całym województwie, jest koniecznością w rozprawieniu się z grupami zamelinowanymi w WFOŚ, Ratuszu, UM itd.

Na spotkaniu Jacek Pachucki skupił się – przede wszystkim – na przedstawieniu podstaw – swojego i całej grupy działaczy – sprzeciwu wobec budowy spalarni śmieci w Olsztynie.

Motto, które Jacek Pachucki zaprezentował na początku wypowiedzi, bardzo przypadło mi do gustu:

W życiu masz dwa wyjścia. Albo walczysz o swoje, albo patrzysz jak przestaje być Twoje!

Polecam obejrzenie całego wystąpienia Jacka Pachuckiego. Każdy mieszkaniec Olsztyna i Regionu, powinien być zainteresowany tym, w jaki sposób władze miasta zamierzają wydawać pieniądze, które każdy z nas płaci za zagospodarowanie wytwarzanych odpadów.

Jeżeli ktoś nie wie: czy po wybudowaniu spalarni będzie płacić za śmiecie więcej czy mniej?, to po obejrzeniu filmu pozbędzie się tych wątpliwości.

Sens całej wypowiedzi Jacka Pachuckiego dobrze oddaje cytat: budowa spalarni niweczy wszelkie nadzieje na pozytywne zmiany! Uzupełnia go i dużo wyjaśnia, ostatni slajd wyświetlony na zakończenie wypowiedzi: Ręce precz od MPEC. Powodzenia! Ku Prawdzie przyłącza się do tej walki!

CO ZROBIĆ Z "SZUBIENICAMI"?
87 votes · 87 answers

 

 

2 komentarze do “Jacek Pachucki: Budowa spalarni niweczy wszelkie nadzieje na pozytywne zmiany!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *