czwartek, 25 lipca, 2024
InformacjeJerzy JaśkowskiRozmowy o OjczyźnieTop artykułówZdrowieŻycie Olsztyna

DOKTOR JAŚKOWSKI REZYGNUJE Z CZŁONKOSTWA W IZBIE LEKARSKIEJ!

Dzisiaj otrzymałem od dr n. med. Jerzego Jaśkowskiego wiadomość, z prośbą o publikację następującego listu:

W. Sz. P. Przewodniczący

Okręgowa Izba Lekarska w Gdańsku

Uprzejmie informuję, że rezygnuję z dalszego członkostwa w Izbie.

Uzasadnienie:

Nie może być moje nazwisko łączone, nawet teoretycznie, z instytucją jawnie łamiącą Konstytucję Polski, jak również ratyfikowane przez Polskę konwencję międzynarodowe.

Jako długoletni redaktor naczelny Forum Ekologicznego, jestem zobowiązany do informowania PT Czytelników o wrażliwych tematach.

Wynika to bezpośrednio z Prawa Prasowego.

Przypomnę obowiązujące lekarzy prawa:

Ślubuję: Stale poszerzać swoją wiedzę lekarską i podnosić wiadomości świata lekarskiego o to wszystko, co uda mi się wynaleźć i udoskonalić!

Przyrzeczenie Lekarskie. Przysięga Hipokratesa. Deklaracja Genewska.

Jestem po ciężkiej operacji aorty i z tego powodu moja sprawność fizyczna jest bardzo ograniczona.

Od wielu lat jestem na emeryturze i nie mogę się pogodzić z takim postępowaniem ogłupiania i oszukiwania PT Społeczeństwa poprzez wykonywanie bezmyślne procedur i zaleceń koncernów farmaceutycznych.

W tej sytuacji dalsze członkostwo w Izbie mija się z celem.

Z poważaniem dr. n. med. Jerzy Jaśkowski

Specjalista Chirurgii Ogólnej, były kierownik Pracowni Ekofizycznej KZFB AMG, b. kierownik Poradni Ekologicznej i Konsultant WOMP, b. biegły sądowy Sądu Okręgowego w Gdańsku, b. wieloletni przewodniczący Komisji ds. Inwalidztwa ZUS, b. delegat na Zjazd Założycielski Izb Lekarskich, b. członek sądu Izb Lekarskich, b. przewodniczący Okręgu Pomorskiego Stowarzyszenia Medycyny Środowiskowej, b. członek Zarządu Głównego Stowarzyszenia Medycyny Środowiskowej, b. członek Komisji Rządowej ds. katastrofy w Czarnobylu, Redaktor Naczelny Forum Ekologicznego, Przewodniczący FRECH.

 

 

10 komentarzy do “DOKTOR JAŚKOWSKI REZYGNUJE Z CZŁONKOSTWA W IZBIE LEKARSKIEJ!

 • Po pierwsze: czytać dr. Jaśkowskiego i słuchać, po drugie: czytać dr. Jaśkowskiego i słuchać i po trzecie: czytać i słuchać dr. Jaśkowskiego.

  Sięgnąć po starsze teksty, dostaniecie kopa w świadomość. Czy ma coś wyniknąć z tego czytania i słuchania, oczywiście dla młodego pokolenia? Maszyny i narzędzia globalistów przemielą każdego w różnym stopniu, jeżeli na to pozwolimy!

  Jeżeli znajdzie się coś do zrobienia, dla mnie 71-latka, krzyczeć !!!

  Odpowiedz
 • Jeżeli wie coś więcej, powinien to otwarcie wyrazić, zamiast rezygnować i zostawiać nas z niedopowiedzeniami. Nikt mu już nic nie zrobi.

  Odpowiedz
  • Dr Jaśkowski zawsze mówi prawdę i stara się przekazać wszystko, co wie. A rezygnacja z członkostwa w Izbie Lekarskiej jest wyrażeniem sprzeciwu odnośnie jej działań, i chwała Doktorowi za to! To najlepsza metoda, żeby potępić tą sprzedajną klikę na pasku koncernów farmaceutycznych. BRAWO DOKTORZE!!!

   Odpowiedz
  • Musiał zrezygnować bo inaczej by go wyrzucili – w Izbie Lekarskiej nie ma miejsca dla pseudolekarzy gadających takie bzdury jak Jaśkowiak.
   I teraz pewnie ten pajac będzie z siebie robił męczennika.

   Odpowiedz
  • bas ochroniaż!?
   Gwarantujesz, panie ochroniarz swoim życiem , czy będziesz tak pierd… jak potłuczony, czyli człowiek, który uległ zachwianiu równowagi i nie jest pewien, czy na Marsie, czy na Ziemi?
   Buraki już teraz kwitną – chyba wczesna odmiana.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *