sobota, 20 kwietnia, 2024
Jerzy JaśkowskiZdrowie

Klęska polskich wakcynologów! Nikt nie chce odebrać pół miliona dolarów! Jerzy Jaśkowski

Przed 4 miesiącami senator Kennedy i Robert de Niro ogłosili, że dadzą nagrodę w wysokości 100 000 dolarów każdemu wakcynologowi, który udowodni, że szczepionki są bezpieczne i korzystne dla populacji.

W Polsce mamy całą masę wakcynologów, którzy lobbując w Sejmie, wprowadzają przymus szczepień. Jeszcze kilka dekad temu były tylko 3 szczepionki. Obecnie jest ich już 16.

I nie ma żadnej pracy naukowej, wyjaśniającej co dzieje się z dzieckiem, które w sumie dostaje wiele set razy większą dawkę aluminium, aniżeli określona przez toksykologów dopuszczalna wielkość.

Otóż po 4 miesiącach, żadna z tak tytułowanych osób, nie zgłosiła się po odebranie tych 500 000 złotych.

Przypominam nazwiska tych tuzów polskiej wakcynologii:

prof. dr hab. n. med. Ewa Bernatowska

prof. dr hab. n. med. Anna Bręborowicz

prof. dr hab. med. Waleria Hryniewicz

dr hab. n. med. Teresa Jackowska, 

dr n. med. Paweł Grzesiowski, 

dr n. med. Jacek Mrukowicz, 

dr hab. n. med. Leszek Szenborn,

prof. dr hab. n. med. Jacek Wysocki,

prof. Lidia Brydak.

Dorota Zawadzka – doradca społeczny Rzecznika Praw Dziecka – współpraca z producentem szczepionki przeciw rotawirusom i producentem margaryny.

Krzysztof Łanda – prezes Fundacji Watch Health Care finansowanej przez koncerny farmaceutyczne, powołany na stanowisko podsekretarza stanu w Ministerstwie Zdrowia.

Tak więc mamy podwójny problem!

Albo ww. osoby nie są wcale takimi specjalistami, za jakie chcą uchodzić wśród lokalnej społeczności, albo po prostu awansowały na zlecenie starszych i mądrzejszych, aby dezinformować społeczeństwo zamieszkujące tereny pomiędzy Odrą i Bugiem.

Jak to jest możliwe, że dostęp do sejmu i mass mediów mają osoby, które nie chcą podnieść pół miliona z ziemi?

Przecież, jeżeli jest prawdą to, co głoszą, o cudownej roli szczepionek i ich bezpieczeństwie, to powinno dla nich być małym piwem, przedstawienie dowodów na skuteczność i bezpieczeństwo szczepionek, i zainkasowanie tego pół miliona złotych.

Może istnieć również taka sytuacja, że koncerny generalnie finansują lepiej, ale kto by posądzał tak szanowne grono o łapownictwo.

Fe, to niedopuszczalne.

Według mass mediów, to jest „elyta” nauki. Przecież to owi ludzie decydują o przyszłych kadrach medycznych w Polsce. A jaki jest ich poziom merytoryczny?

Sami widzicie: co innego mówią w mass mediach, czy dezinformując Sejm, a co innego, jeżeli mają bronić swoich poglądów przed międzynarodową komisją.

Takie są skutki wymordowania polskiej inteligencji w II w.ś.

Wymordowano 75%  polskich profesorów, 56% polskich lekarzy, 26% polskich inżynierów i 27% polskich nauczycieli. Ich miejsce zajęli przybysze ze wschodu.

Od 27 lat „te same osobniki” dezinformują polskich studentów. Prof. Bernatowicz nadal wciska do głów bajki o pochodzeniu Jennera, jako twórcy przedmiotu zwanego wakcynologią. Twierdzi, że ten co najwyżej balwierz Jenner, był lekarzem i odkrywcą szczepień.

A co robił ten cyrulik?

Ano rozsmarowywał łajno końskie na wymionach krowy i jak to zropiało, to ową ropę wciskał do ran zadanych pacjentom, jako skuteczny sposób leczenia ospy.

Jak wytresowani są adepci takich uczelni, można się przekonać na podstawie analizy biuletynów Izb Lekarskich i rozporządzeń Ministerstwa, nie wiadomo dlaczego, zwanego Zdrowia.

Wkrótce przedstawię historię  szczepień ostatnich 300 lat. Może się uda uratować chociaż nasze wnuki?

dr n. med. Jerzy Jaśkowski

Ku Prawdzie:

Klęska polskich wakcynologów!

Jerzy Jaśkowski twierdzi, że żaden z polskich propagatorów szczepień, nie potrafi udowodnić, że szczepionki są bezpieczne i korzystne dla populacji. Nie potrafią?

Może tego nie da się udowodnić? 😉

 

Władysław Łączkowski
źródło: Facebook
Dziękuję! Od  powstania życia na Ziemi, miliardy ludzi nie przyjmowało szczepień, i żyło do… śmierci 😉  Państwo reagowało, wysyłając swoich obywateli na bezsensowne… w imię Boga wojny, krucjaty, i w ten sposób wpływało na depopulację ludzkości 😉
Szymon Bieniek
źródło: Facebook
Dziękuję! Natura doskonale reguluje przyrost naturalny. Człowiek “wtrąca się” w naturalny bieg rzeczy. Takimi wybitnymi wakcynologami byli Hitler i Stalin. Zastosowali szczepionki dla setek milionów ludzi, z kilku gram ołowiu, lub cyklonu B. Stalin dodatkowo przetestował na ponad 3 milionach Ukraińców “dietę cud”.

 

17 komentarzy do “Klęska polskich wakcynologów! Nikt nie chce odebrać pół miliona dolarów! Jerzy Jaśkowski

 • Proponuję aby każdy zwolennik szczepień , aby udowodnić ich skuteczność i bezpieczeństwo zaaplikował sobie publicznie np. szczepionkę przeciwko grypie lub inną ale x 20 . Dziecko waży 4 kg , dorosły człowiek 80 po podzieleniu otrzymujemy 20. Szczepionka dobierana jest do wagi i aby była skuteczna dla dorosłego trzeba jej wziąść 20 razy więcej. CZEKAM na pierwsze zgłoszenia tych którzy oprócz bełkotu w internecie mają odwagę udowodnić publicznie swoje racje / oparte na kompletnej niewiedzy i ignorancji /

  Odpowiedz
  • Chłopie naucz ty się pierwsze podstaw języka polskiego (wziąć !!!), a później wypowiadaj się na temat niewiedzy i ignorancji innych.

   Odpowiedz
    • Dziękuję! To chyba kwestia… szacunku… i kultury 😉 W komentarzach pisanych emocjonalnie… ad hoc… trudno o… wersal 😉

     Odpowiedz
   • hahaha, niedorozwoj wiedzy,

    Wziąć to aspekt dokonany czasownika brać (więcej o podziale czasowników na dokonane i niedokonane tutaj) i może występować w znaczeniu chwycić, pobrać coś skądś, włożyć coś na siebie, otrzymać zapłatę, itd.

    Wziąść jest formą niepoprawną. Obecnie jedyną dozwoloną jest wziąć. Błąd ten wynika z obecności wziąść w literaturze. Adam Mickiewicz w Panu Tadeuszu pisał tak:

    „Zamku żaden wiąść nie chciał, bo w szlacheckim stanie
    Trudno było wyłożyć koszt na utrzymanie”
    (Księga I, Gospodarstwo, wers 276-277).

    W wielu przypadkach wziąść tworzone jest przez podobieństwo do innych czasowników zakończonych na -ść, takich jak: pójść czy usiąść. Aby ułatwić zapamiętanie tej formy polecam skojarzenie z czasownikiem brać: wziąć, a nie wziąść, bo nie można czegoś “braść”.

    Przykłady:

    Nie da się wziąć wszystkiego na raz.
    Mogę wziąć za Ciebie dyżur w sobotę.
    Bez pracy nie ma kołaczy, więc czas wziąć się do roboty!!!!!!

    Odpowiedz
    • Dziękuję! No, no, no… tylko pogratulować zapału… ku krzewieniu poprawnej polszczyzny 😉

     Odpowiedz
 • Dzień dobry, gdzie mogę odebrać kasę? W końcu jak panowie nie są idiotami to po pytaniu co się stało z dżumą, grużlicą, cholerą, polio w USA i UE otrzymam czek. Bardziej ciemni w szkole chodzili na wagary i się nie uczyli o pandemiach w/w chorób.

  Odpowiedz
  • Dziękuję! Sprawdziłem. Ma tytuł: dr n. med. i co ważniejsze – dla mnie – ma bardzo duże doświadczenie praktyczne 🙂

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *