sobota, 23 września, 2023
Jerzy JaśkowskiPolitykaZdrowie

Zakaz występowania w tvp dla Jerzego Jaśkowskiego!

Za wcześnie pochwaliłem Prezesa Telewizji za dopuszczenie programu  „Szeptem” do realizacji. Naprawdę byłem mocno zdziwiony, że przedstawiciel rządu, zezwolił na wypowiedzi do kamery ludzi mających odmienne zdanie na temat szczepień.

Przecież nie kto inny, ale wysoki funkcjonariusz PiS-u, Bolesław Piecha był przewodniczącym Komisji Sejmowej, wprowadzającym nową ustawę o chorobach zakaźnych. Ustawa ta dokonała karkołomnej wolty, zmieniając definicję pojęcia choroba i zezwoliła na przymus szczepionkowy.

W kolejnych latach były permanentne dowody na współpracę PiS-u z koncernami szczepionkowymi. Ostatnio to przecież obecny Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę opracowaną przez poprzednią ekipę, pomimo licznych protestów społeczeństwa, już w pierwszym tygodniu po objęciu urzędu.

Nowy, propagandowy odcinek programu „Szeptem” został wyemitowany w środę 23 listopada. Poprzedni zniknął z ekranu! Ale 5 dni wcześniej zwróciła się do mnie PT Redakcja, z zaproszeniem do wzięcia udziału w tym odcinku. Jakież było moje zdziwienie, kiedy na dobę przed, z rozżaleniem zostałem poinformowany, że na skutek protestu Rządu, PZH i NIL, kategorycznie nie mogę wystąpić. Nie jest to dla mnie nic nowego, ponieważ jest to już trzecie ”embargo” na moje występy w TVP.

Pierwszy zakaz, uniemożliwiający mi wystąpienie przez kamerami, został podjęty po katastrofie w Czernobylu.

Byłem wówczas kierownikiem zespołu opracowującego wyniki badań i skutki tej katastrofy dla Polski. Raport Katastrofa w Czernobylu, wydany został przez Gdańskie Towarzystwo Naukowe. Po wydaniu mieliśmy kilka włamań, nie tylko do naszej siedziby, ale i do GTN.  Jedynymi „przedmiotami”, które ginęły, były kartony z Raportem. Oczywiście sprawcy byli nieznani. Obecnie ten Raport znika z ponad 100 bibliotek, które otrzymały egzemplarze.

Po raz drugi, podjęto decyzję o niedopuszczaniu mnie do kamer w TVP po 1992 roku, kiedy to mój Zespół wydał Raport Stan zdrowia dzieci w Gdańsku. Przebadano ok. 2000 dzieci. Było to największe tak wszechstronnie prowadzone badania do dnia dzisiejszego. W badaniu udział wzięli, lekarze pediatrzy, ortopedzi, stomatolodzy, toksykolodzy, psycholodzy, wykonano dużo badań laboratoryjnych m.in. pierwsze na Wybrzeżu badania ołowiu i fluoru. UW wydanym Raporcie udowodniliśmy, że tzw. norma skażenia fluorem jest zawyżona co najmniej o 100%.

Udowodniliśmy także zależność wzrostu zachorowań na nowotwory i śmiertelność z tego powodu w regionie pomorskim,  spowodowaną działalnością bez zezwolenia Gdańskich Zakładów Nawozów Fosforowych. W latach 70. ubiegłego wieku  zapadalność na nowotwory w Gdańskiem wynosiła 3000 przypadków rocznie, a śmiertelność 1500. Na początku lat 90, zapadalność wzrosła do 17500, a śmiertelność do ponad 5500 przypadków rocznie. Po 2000 roku GUS przestał wydawać informatory zdrowia. Po opublikowaniu tych danych TVP wprowadziło ponownie zakaz występowania przed kamerami dla mnie.

Ostatni zakaz zapadł 21 listopada 2016 roku. Nie mogę publicznie informować mniej wartościowej ludności [Stanisław Michalkiewicz] zamieszkującej obszar pomiędzy Odrą i obecnie Bugiem, o Armagedonie, szykowanym jej przez oligarchię pieniądza.

Narodu nie zabija się karabinami tylko kłamstwami! Chyba dlatego wprowadzono zakaz moich publikacji.

dr n. med. Jerzy Jaśkowski

Ku Prawdzie: Zakaz występowania w TVP dla dr Jerzego Jaśkowskiego, okazuje się… normalną koleją rzeczy. TVP od zawsze była tubą propagandową formacji rządzącej. Za PRL-u wszyscy oglądali TVP, ponieważ nie było alternatywy. Naród przyzwyczajono do kłamliwej narracji. Wydawało się, że dobra zmiana, po 1989 roku sprawi, że w TVP na stałe zagości także prawda. I zagościła! Prezentowana w publicznej telewizji prawda, musi być zgodna z linią partii rządzącej! Zdanie Stańczyka nie liczy się. Pamiętajcie! Narodu nie zabija się karabinami a kłamstwami!

 

monika-bartczak
źródło: facebook
Ku Prawdzie: Dziękuję! Money! Money! Money! To już śpiewała Liza Minnelli 😉
barbara-steranczak
źródło: facebook
Ku Prawdzie: Dziękuję! Nie zapozna się z życiem i dorobkiem JJ, a po wyglądzie ocenia, że dr „kształcił się w głębokiej komunie”, i to ma jego… deprecjonować? To autor komentarza wystawia sobie świadectwo, że kształcenie we wczesnych latach demokracji, niczego go nie nauczyło  😈 No i jemu pewnie dużo skapło od farmaceutów 😆
dariusz-nawrocki
źródło: facebook
Ku Prawdzie: Dziękuję! Ten kto wie, to obejrzy JJ na You Tube. Telewizja dawała szansę na dotarcie do milionów Polaków, nawet tych, których internet się nie ima 😉
mateusz-kijowski
źródło: facebook
Ku Prawdzie: Dziękuję! To komentarze grupy „Sympatycy KOD-u”! Jeżeli ktoś miał wątpliwości, jakiej demokracji bronią ci „demokraci” to po przeczytaniu ich komentarzy powinien przejrzeć na oczy! Mateuszu Kijowski… obojętnie kim tak naprawdę jesteś… z Ciebie taki obrońca demokracji,  jak… z koziej dupy trąba! 😆
stanislaw-szczepan
źródło: facebook
Ku Prawdzie: Dziękuję! Szczególnie za przypowieść o muchach! Rewelka 😆  Janie… chciałbym bardzo abyś – tu na moim blogu – zadał publicznie pytanie „które podważy urojenia dr JJ”.  Obiecuję, że przekażę je dla doktora, a on z pewnością udzieli odpowiedzi!  Wszystko co na temat zdrowia mówi i pisze dr JJ, ma potwierdzenie w dokumentach. 😆

26 komentarzy do “Zakaz występowania w tvp dla Jerzego Jaśkowskiego!

  • Dziękuję! Tchórzliwy reprezentant koncernów farmaceutycznych się odezwał! 😉

   Odpowiedz
 • Dla mnie, żyjącego od 42 lat w tym dziwnym miejscu po dość wnikliwych obserwacjach rzeczywistości „ogólnie” jasne jest, że strona dużo silniejsza ma wszelkie instrumenty do przeforsowania własnych argumentów i skutecznego uciszania argumentów adwersarzy.
  Zacytuję w temacie fragment wypowiedzi Profesor Marii Majewskiej dotyczącej szczepień, który można interpolować szerzej, obrazując podejście władających wobec władanych:

  „Jak można było oczekiwać, winni szczepiennych zbrodni (kartele farmaceutyczne, urzędnicy medyczni, politycy, lekarze, dziennikarze) natychmiast zaatakowali Trumpa za powołanie tego panelu. Jak diabeł święconej wody boją się oni ujawnienia prawdy, że szczepienia są groźne i nieskuteczne w ochronie przed chorobami. Boją się przeprowadzenia rzetelnego, niezależnego kontrolowanego badania, które porówna zdrowie dzieci szczepionych i nieszczepionych, bo przecież, gdyby byli pewni, że szczepienia są bezpieczne, sami prosiliby o takie badania. Wcześniej korporacyjni fanatycy szczepień blokowali wszelkie badania tego typu i publikacje w pismach naukowych oraz mediach. „

  Odpowiedz
 • Doktor Jaskowski to wspanialy czlowiek. Dzieki niemu mam zdrowe dzieci. Dziekujemy za Panska dzialalnosc i zyczymy duzo zdrowia I checI do dalszej pracy.

  Odpowiedz
  • Dziękuję! A praca na niwie uświadamiania społeczeństwa jest niebywale… mozolna i wymaga tytanicznej wytrzymałości 😉 Panie Jerzy – zdrowia i wytrzymałości… ku Prawdzie 😉

   Odpowiedz
 • Polskę stworzyli żydzi i tu rządzą; współczesna medycyna to eugenika – kontrola liczebności – po co wojny?? gamoni się kroi i doi i często płacą za to, eh… dr JJ myli się co do mleka i wogóle jego paradygmat obiegu i przemian energetycznych istoty ludzkiej jest staroświecki, brak fundamentalnej wiedzy; przyczyna chorób: zmuszanie dzieci do jedzenia, ot co; dla kobiet chcących zachować „czystość” w 2017 przed wrogiem sejmwalny.org.pl

  Odpowiedz
  • Dziękuję! W pierwszym momencie pomyślałem, że mam kolejny merytoryczny komentarz. Ale jak przeczytałem, że dr JJ zarzucasz brak „fundamentalnej wiedzy” to zrozumiałem żeś… maluczki troll 😉

   Odpowiedz
 • Zastanawia mnie skad sie biorą proszczepionkowcy. Przecież nikt im nie zabrania się szczepić chcą to nawet niech sie zaszczepia na HPV (NAWET ZALECA SIĘ mężczyznom) . niech się zgłoszą na ochotnika ja im to zasponsoruję a co mi tam za 1500zł pozbędę się dziada.

  Odpowiedz
  • Dziękuję! Wystarczy przejrzeć statystyki: ilu mamy ludzi, żyjących z przemysłu farmaceutycznego a masz odpowiedź skąd tylu proszczepionkowców 😉 Oni sami mogą się nie szczepić, ale wyśmiewają tych, co chcą dobrowolności w tym zakresie.

   Odpowiedz
 • hmm niech wyznawca szczepień mi merytorycznie odpowie
  1. Skoro szczepienia są takie super to dla czego jesteśmy zmuszani do ich przyjmowania? Przecież panuje niby demokracja, wolność wyboru!
  2.Dla czego po szczepieniu na grypę przez ponad pół roku miałem średnio co miesiąc gorączkę 40, 41 stopni anginę/ lub co najmniej ostre zapalenie gardła? ( ostatnie 2 lata natomiast nie licząc kataru i przeziębienia nic mi nie dolega.??
  3.Dla czego producenci szczepionek nie odpowiadają za powikłania? Czy to nie powinno być tak: Jest dyktatura zmuszam=odpowiadam ??

  Odpowiedz
  • Dziękuję! Nie wiem do kogo „Rodzicu” kierujesz te pytania? Bo chyba nie do dr JJ 😉 Może ktoś ci odpowie…

   Odpowiedz
  • Nie wiem, dlaczego po szczepieniu miałeś 40 stopni gorączki, może dlatego że szczepiłeś się chory. Ja szczepię sie od kilku lat i od tego momentu nie choruję na grypę. Mój tata ma 90 lat i też szczepi się od kilku lat, od momentu jak parę lat temu zachorował ciężko na grypę. Nikt nikogo nie zmusza do tych szczepień W moim dzieciństwie pewne szczepienia były obowiązkowe, i wtedy nikt nie słyszał o jakiś koncertach farmaceutycznych. Dzięki szczepieniom, po wojnie wyeliminowano gruźlicę, heinego-medina. Dziś gruźlica znów powraca, bo jest brak szczepień.

   Odpowiedz
   • Dziękuję! Wiktorio… plączesz się w swoich zeznaniach 😉 A ostatnie dwa zdania z Twojego komentarza świadczą, że zupełnie nie znasz… historii szczepień w Polsce i ich wpływu na stan zdrowia naszego społeczeństwa. „Dziś gruźlica znów powraca, bo jest brak szczepień” – bzdura, którą próbują wmówić społeczeństwu zwolennicy szczepień, nie tylko ci korzystający ze wsparcia przemysłu farmaceutycznego. Polecam zdobycie elementarnej wiedzy w tym zakresie, poprzez wysłuchanie lub poczytanie tego, co mają do przekazania tacy eksperci w tej dziedzinie jak dr JJ 😉

    Odpowiedz
   • Nigdy sie nie szczepilam i nie chorowalam na grype, wiec ,,,, po co mam wirusy podawac organizmowi ? proste pytanie, prosze o odpowiedz .

    Odpowiedz
  • Dziękuję! To ma, tak jak i ja! Mam głęboko w 3D… krytykę, nagonki i Paździochów wszelkiej maści, w drodze… ku Prawdzie 😉

   Odpowiedz
 • To co mówi dr. Jaśkowski potwierdza się w wielu innych źródłach. Poza tym rządowy zakaz dopuszczania go do TVP tylko potwierdza, że mówi prawdę, niebezpieczną prawdę dla zbrodniarzy i zdrajców Narodu Polskiego.

  Odpowiedz
  • Dziękuję! Wszystko, co mówi dr. Jaśkowski, i co dotyczy naszego zdrowia, ma potwierdzenie w dokumentach! Oponenci walczą z nim sloganami, które mają dr Jaśkowskiego ośmieszyć. Żal… 🙁

   Odpowiedz
 • To co głosi Pan dr. Jerzy Jaśkowski na różne tematy to tylko nadal potwierdza się w obecnej rzeczywistości . Że była i nadal jest cenzura na prawdę i, że ciągle wymyśla się różne bzdury , aby nas mamić i łupić na każdym kroku, a już w temacie szczepionek widać jak nasi ojcowie narodu dbają o nas , abyśmy nie byli za zdrowi , za mądrzy i abyśmy za długo czasami nie żyli, bo ich zachłanność na nasze ciężko zarobione pieniądze jest nieograniczona.Dziękuję Panu doktorowi za wytrwałe oświecanie nas.

  Odpowiedz
  • Dziękuję! Miód na serce doktora i… moje… Ku Prawdzie! Pozdrawiam serdecznie 😉

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *