wtorek, 23 kwietnia, 2024
Teleturnieje i kwizyZabawy StasiaŻycie Olsztyna

Ku Prawdzie zdaje egzamin w olsztyńskim Parku Centralnym

Na Pikniku Rodzinnym – 15 maja 2016 r. – w olsztyńskim Parku Centralnym, można było spędzić ku rozrywce i ku pożytkowi, kilka godzin. Oprócz wysłuchania koncertu K.O.D-u wziąłem udział – dosyć przypadkowo – w serii pytań, które miały na celu sprawdzenie mojej wiedzy z różnych dziedzin życia i nauki.

Ponieważ wszelkiego typu konkursy i kwizy to mój żywioł, to nie musiano mnie usilnie namawiać do poddania się egzaminowi, który dla piknikujących olsztynian, przygotowali przedstawiciele Wyższej Szkoły Informatyki i Ekonomii w Olsztynie i Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych im. Tadeusza Kościuszki w Olsztynie.

Oczywiście pytania były proste, ale także… stresujące. Łatwo w takim przypadku o… umysłowy stupor!

Jednak myślę, że Ku Prawdzie poradził sobie całkiem sprawnie z odpowiedziami.

Kto chce sprawdzić swoją wiedzę w dziedzinie: internetu, bankowości, praw człowieka, czy problematyki sportowo-żywieniowej, tego zapraszam do obejrzenia filmowej relacji z egzaminu.

Ku Prawdzie zdaje egzamin nawet ten sprawnościowy! Jak naliczyłem, obrotów hula-hop było ponad 20! Na swoje usprawiedliwienie mogę tylko dodać, że przy kręceniu kółkiem, duże znaczenie ma technika… a tego nie zdążyłem przypomnieć! Poza kamerą –  na skakance – zaliczyłem dużo więcej… podskoków, w tym mam dosyć duże doświadczenie 😉 Dziękuję egzaminatorom za życzliwość. Pozdrawiam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *