piątek, 12 kwietnia, 2024
Policja

Lajkował zdjęcia dziewczyny i dostał z bani w twarz!

19-letni mieszkaniec Gołdapi usłyszał zarzut uszkodzenia ciała. Młody mężczyzna trafił w ręce policjantów po tym, jak zaatakował byłego chłopaka swojej dziewczyny, bo ten na jednym z popularnych portali społecznościowych lajkował jej zdjęcia.

Pokrzywdzony z poważnymi obrażeniami głowy trafił do szpitala. Do zdarzenia doszło kilka dni temu na ul. Spacerowej w Gołdapi.

Jak ustalili policjanci, którzy otrzymali zgłoszenie, spacerujący nad zalewem młody mężczyzna został zaatakowany przez 19-latka, który uderzył go głową w twarz. Ranny mężczyzna, z poważnymi obrażeniami głowy trafił do szpitala.

Jak ustalili policjanci, cała sytuacja rozegrała się o dziewczynę. Jak się okazało, poszkodowany „dostał”, bo na jednym z portali społecznościowych lajkował zdjęcia swojej byłej dziewczyny, a obecnej partnerki 19-latka. Po zebraniu materiału dowodowego w tej sprawie Dariusz A. usłyszał zarzut uszkodzenia ciała.

Prokurator wobec młodego mężczyzny zastosował policyjny dozór oraz zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonym. Za to przestępstwo grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Zespół Prasowy KWP Olsztyn

Ku Prawdzie: Tego chyba jeszcze nie grali. Siła portali społecznościowych w pełnej krasie! Lajkował zdjęcia swojej byłej dziewczyny, i dostał z bani w twarz, od aktualnego chłopaka tej dziewczyny. O tempora! O mores! Chyba czas zmienić świat… nie pojmuję motywacji najmłodszego pokolenia ludzi dorosłych. 19 lat zobowiązuje do dojrzałości umysłowej?!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *