Lajkował zdjęcia dziewczyny i dostał z bani w twarz!

19-letni mieszkaniec Gołdapi usłyszał zarzut uszkodzenia ciała. Młody mężczyzna trafił w ręce policjantów po tym, jak zaatakował byłego chłopaka swojej dziewczyny, bo ten na jednym z popularnych portali społecznościowych lajkował jej zdjęcia.

Pokrzywdzony z poważnymi obrażeniami głowy trafił do szpitala. Do zdarzenia doszło kilka dni temu na ul. Spacerowej w Gołdapi.

Jak ustalili policjanci, którzy otrzymali zgłoszenie, spacerujący nad zalewem młody mężczyzna został zaatakowany przez 19-latka, który uderzył go głową w twarz. Ranny mężczyzna, z poważnymi obrażeniami głowy trafił do szpitala.

Jak ustalili policjanci, cała sytuacja rozegrała się o dziewczynę. Jak się okazało, poszkodowany „dostał”, bo na jednym z portali społecznościowych lajkował zdjęcia swojej byłej dziewczyny, a obecnej partnerki 19-latka. Po zebraniu materiału dowodowego w tej sprawie Dariusz A. usłyszał zarzut uszkodzenia ciała.

Prokurator wobec młodego mężczyzny zastosował policyjny dozór oraz zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonym. Za to przestępstwo grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Zespół Prasowy KWP Olsztyn

Ku Prawdzie: Tego chyba jeszcze nie grali. Siła portali społecznościowych w pełnej krasie! Lajkował zdjęcia swojej byłej dziewczyny, i dostał z bani w twarz, od aktualnego chłopaka tej dziewczyny. O tempora! O mores! Chyba czas zmienić świat… nie pojmuję motywacji najmłodszego pokolenia ludzi dorosłych. 19 lat zobowiązuje do dojrzałości umysłowej?!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *